E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Etiketa

spitali

I shpërbleu 90 mijë lekë, spitali i Librazhdit çon në gjykatë punonjësit: Ktheni paratë!

Bluzat e bardha në spitalin rajonal të Librazhdit, përveç vështirësive që hasin gjatë profesionit të tyre, po përballen dhe me një problematikë tjetër. Më datë...

Skandal me tenderin e lavanterisë në Spitalin e Durrësit

Emisioni “STOP” ka investiguar dhe zbuluar shkeljet flagrante të tenderit të lavanterisë nga Spitali i Durrësit. Në tender morën pjesë 5 operatorë, por si për...

Zjarr i madh në Tepelenë, rrezikohet spitali dhe depot e ujit

Një zjarr i madh ka rënë në Tepelenë, rrezikohet të digjet lagja “15 Shtatori”, spitali i qytetit dhe  depot e ujit. Akoma nuk ka informacione...

Berat, ministri prezanton drejtorin e ri të spitalit, paraardhësi kallëzohet në prokurori

  Ministri teknik i Shëndetësisë Arben Beqiri, pas shkarkimit nga detyra të drejtorit të Spitalit Rajonal në Berat, emëroi në këtë detyrë Arqile Vasilin. Komunikimi është...

Të fundit

Hyjnë në fuqi masat e reja anti-C*vid, transporti publik me dëshmi vaksinimi

Qeveria e Kosovës ka marrë masa të reja, për të parandaluar përhapjen e variantit Omicron. Nga sot hyjnë në fuqi masat e reja anti-Covid,...

Shqiptari mbyt gruan e tij në Greqi, ja çfarë i tha policisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje shqiptare në Greqi, ku bashkëshorti i ka marrë jetën gruas së tij. Krimi i rëndë...

Shira dhe reshje dëbore, temperatura në -2 gradë

Vranësira, shira dhe reshje dëbore mbizotërojë motin në vendin tonë duke filluar nga orët e para të ditës, ku më të konsiderueshme reshjet do...

Sigurimi i makinës nuk pritet të kushtojë më njëlloj për të gjithë

Çmimet që drejtuesit e mjeteve do të paguajnë për sigurimin e detyrueshëm të mjeteve do të diferencohen bazuar në faktorët që ndikojnë në rrezikun...

Omicron ‘godet’ kriptomonedhat, Bitcoin humbet 10 mijë dollarë në 24 orë

Çmimet e Bitcoin ranë ndjeshëm gjatë natës të së shtunës, duke rënë në nivelin më të ulët afër 43.000 dollarëve. Kriptovaluta më e spikatur...