E hënë, 6 Korrik, 2020
20 C
Tirana

Etiketa

Robert Berisha

“Do ju jap 2 mijë euro po më kthyet tek konvikti”, Robert Berisha ‘josh’ efektivët

Këngëtari Robert Berisha, ka rrëfyer eksperiencën që ka kaluar në konviktin e studentëve në Prishtinë, lidhur me 14 ditët e karantinimit të detyruar. Ai...

Robert Berisha rezulton negativ nga koronavirusi

Robert Berisha ka qëndruar për dy javë në karantinë në konviktin e studentëve në Prishtinë. Ai së bashku me qytetarët e tjerë me t'u kthyer...

Robert Berisha nesër do të bëjë testin për koronavirus

Dy javë më parë këngëtari i njohur Robert Berisha u karantinua në konviktin e Prishtinës së bashku me udhëtarët e tjerë qe kishin udhëtuar...

VIDEO/ Robert Berisha ngacmon ‘live’ moderatoren e Top Channel

Këngëtari Robert Berisha, ka ngacmuar moderatoren Fjoralba Ponari. I ftuar në “E diell” në rubrikën “Trotuar”, ai ka folur lidhur me marrëdhëniet e dashurisë...

Robert Berisha surprizon Norën pas ndarjes: Të dua

Mbrëmjen e kaluar këngëtarja e njohur Nora Istrefi ishte pjesë e emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, ku u surprizua nga ish-partneri i...

Nora Istrefi dhe Robert Berisha, me pushime në Bullgari/ Arsyeja që u bashkuan

Nora Istrefi dhe Robert Berisha kanë vendosur t’i kalojnë bashkë disa ditë pushimesh dimërore. Arsyeja kryesore është vogëlushja e tyre Rene e cila po argëtohet...

Sherr masiv në koncertin e Robert Berishës

Mbrëmjen e kaluar raportohet se ka ndodhur një sherr masiv në lokalin ku performonte këngëtari Robert Berisha. Sipas mediave kosovare një person ka mbetur i...

Robert Berisha në finalen e festivalit, Nora ka diçka për t’i thënë

Robert Berisha dhe Nora Istrefi, duket se pavarësisht të gjithave do mbeten miq të mirë. Ata kanë ruajtur një raport të mirë, teksa kanë...

Robert Berisha: Këngët e Elvanës dhe Arilenës në festival janë për varrim

Robert Berisha ishte i ftuar në emisionin “Aperi Fest” me Eni Shehun, për të folur si për këngën e tij, ashtu edhe për këngët...

Robert Berisha koncert në Gjermani: Të ndihmojmë motrat dhe vëllezërit shqiptarë

Tragjedia që preku vendin ka prekur të gjithë shqiptarët. Ku të gjithë janë duke u munduar të ndihmojnë të prekurit nga tërmeti i 26...

Të fundit

Aksident i rëndë në Fier, humb jetën një person

Një aksident i rëndë rrugor raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier, ku për pasojë një person ka humbur jetën. Sipas News24, ngjarja...

Tensione në Azi/ Aeroplanmbajtëset e SHBA bëjnë manovra në Detin e Kinës së Jugut

Marina e SHBA njofton se dy aeroplanmbajtëse amerikane po zhvillojnë manovra në Detin e Kinës së Jugut, një hapësirë ujore që është bërë objekt...

Dalin rezultatet preliminare të zgjedhjeve në Kroaci

Ditën e sotme në Kroaci janë mbajtur zgjedhjet parlamentare, ku rezultatet jozyrtare të Komisionit tregojnë se partia HDZ ka fituar 71 vende në Parlament...

Trump: Vaksina e koronavirusit do të dalë para fundvitit

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, deklaron se vaksina ndaj koronavirusit do të jetë gati përpara fundvitit. “Dua të dërgoj falënderimet tona për shkencëtarët dhe studiuesit...

Shpërthyen infektimet, Spanja rikthen kufizimet në zonën turistike

Spanja ka rikthyer kufizimet në rajonin veriperëndimor të Galicias, pas një shpërthimi tjetër të koronavirusit. Mediat spanjolle bëjnë me dije se vetëm ata që shkojnë...