E shtunë, 23 Janar, 2021
12 C
Tirana

Këngëtarja shqiptare: Robert Berisha nuk është për familje

Këngëtarja Loreta Kaçka, e cila ishte një nga të ftuarat e “Shiko kush luan”, u vendos në një loje ku duhet të përzgjidhte një nga personazhet e famshëm shqiptarë si “dashurinë” e jetës së saj.

Artistes ju paraqitën disa personazhe me pyetjen “Do të martohesha me….”. Një nga katër personazhet e përzgjedhur të Lorit, ishte pikërisht këngëtari Robert Berisha.

Lori u shpreh se do të zgjidhte Robertin për shkak të lojës, por sipas saj, ai nuk është për familje.

“Robertin! Nuk është shumë për familje. E kam mik shumë të mirë dhe e përshëndes shumë, por e thashë meqenëse është lojë, zgjedh Robertin!”, u shpreh Lori.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...