E mërkurë, 27 Maj, 2020
10 C
Tirana

Etiketa

riatdhesimi

Riatdhesimet/ Ja data dhe oraret kur mund të udhëtoni nga Parisi në Shqipëri

Ambasada franceze në Shqipëri ka publikuar sot datën dhe oraret e fluturimeve për riatdhesimet nga Franca në Shqipëri. “Për të gjithë të interesuarit, bëjmë me...

Riatdhesimet/ Bëhen publike datat dhe oraret e fluturimeve që do të kryhen këtë javë

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka bërë publik kalendarin e udhëtimeve që do të bëhen këtë javë, në kuadër të riatdhesimit të shqiptarëve të...

Pas Italisë/ Balluku: Ja në cilat shtete do vijojë procesi i riatdhesimit

Ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku ka shpjeguar procedurën që do të kryhet përmes rezervimit online, për ata shqiptarë që duan të riatdhesohen nga Italia. Në...

Aplikimi për riatdhesimin nga Italia, Balluku sqaron qytetarët e mbetur jashtë

Ministrja e Transportit, Belinda Balluku ka sqaruar të gjithë se si do të veprohet për riatdhesimin e shqiptarëve që kanë mbetur të bllokuar në...

Riatdhesimi i shqiptarëve/ Rama: Nga e shtuna nisin fluturimet

Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se duke filluar nga e shtuna e ardhshme do të nisin fluturimet nga Roma. Kjo për të gjithë ata...

Koronavirusi/Vijon riatdhesimi i italianëve nga Shqipëria në vendlindjen e tyre

Vijon riatdhesimi i qytetarëve italianë, të cilët duan të kthehen në vendin e tyre, por që janë penguar nga ndalimi i kalimit të kufijve,...

Të fundit

Top Story/ Me 3500 euro, arabët nisen me gomone nga Shqipëria drejt Italisë

Në dokumentarin “Trafiku i Arabëve” djemtë e infiltruar nga Top Story, gjatë bisedës me trafikantin e pyesin për garancinë e parave, sepse ata nuk...

Top Story/ Zbulohet grupi i trafikantëve të arabëve, në zonën e Oxhakut në Tiranë

Dalim për të takuar grupin e parë të trafikantëve. Ata janë të vendosur në një zonë të Tiranës, midis rrugës Kongresi i Manastirit dhe...

“Pazaret” në politikë/ Murrizi: Rama-Basha-Meta janë takuar fshehtas në Golem

Rama-Basha-Meta janë takuar kundër Reformës në Drejtësi. Kjo deklaratë ka ardhur nga Myslim Murrizi, ku shtoi se takimi mes palëve solli edhe reagimin e...

Nazarko: Në rastin e një konflikti me PD, LSI shkon tek rrënjët e veta, tek PS

Analisti Shpëtim Nazarko deklaroi mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story” në “News24” se në rastin e ndonjë konflikti të mundshëm mes Partisë Demokratike...

“I shkelin syrin njëri-tjetrit”, Basha merr ‘goditjen’ e fortë nga aleati i tij

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, i ftuar në emisionin 'Repolitix', ka dalë kundër kryedemokratit Basha, duke thënë se nuk ka vullnet për...
WhatsApp KONTAKTO TT