E mërkurë, 27 Maj, 2020
10 C
Tirana

Etiketa

prostitucion

Po priste hapjen e kufijve që ta trafikonte në Belgjikë, pranga 39-vjeçarit (VIDEO)

Një 22-vjeçare është shpëtuar nga trafikimi në Belgjikë për prostitutë, nga mbyllja e kufijve për shkak të COVID-19. Në pranga ka rënë një 39-vjeçar,...

Në kërkim prej muajsh, kapet 33-vjeçari i rrezikshëm

Nga blutë e Tiranës është kapur një person që ka qenë në kërkim, pasi gjykata ka vendosur masën e sigurisë "Arrest në burg", për...

Trafikuan të miturën/ Nisin arrestimet për rrjetin e prostitucionit në Korçë

Dy persona janë arrestuar nga ana e policisë Korçë, dhe një tjetër është shpallur në kërkim, pasi akuzohen për “shfrytëzim prostitucioni”. Rasti u transmetua...

Sekuestrohen doza kokaine, pronari i lokalit të natës përfundon në pranga

Një 50-vjeçar i cili është pronar i një lokali nate në autostradën Tiranë-Durrës ka përfunduar në pranga. Policia raporton se 50-vjeçari përshtaste lokalin e...

Emri/Shfrytëzonte vajzat për prostitucion, pranga pronarit të lokalit

Policia ka arrestuar në flagrancë pronarin e një lokali, pasi shfrytëzonte për prostitucion disa vajza e po kështu shpërndante edhe lëndë narkotike. Të njëjtat...

Rivalë për drogë dhe prostitucion, shkatërrohen dy banda shqiptare në Itali

Policia italiane gjatë një operacioni mëngjesin e sotëm ka shkatërruar dy banda shqiptare me aktivitet të paligjshëm në trafikun e prostitucionit e të lëndëve...

Trafikuan 15-vjeçare për prostitucion, prokuroria kërkon 15 vite burg për 2 autorët

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar 15 vite burg për Enea Sinanin dhe Elton Drapin pasi akuzohen se kanë shfrytëzuar për qëllime prostitucioni...

Trafikonte femra për prostitucion, fieraku ekstradohet nga Athina (Emri)

Një shtetas shqiptar, i cili ishte në kërkim për llogari të drejtësisë shqiptare, është ekstraduar këtë të shtunë nga Athina, pasi ishte dënuar më...

Shokon deputeti shqiptar: Të legalizohet prostitucioni!

“Sa shkojnë nëpër motele e vende pa lidhje, më mirë shkoni te veni”, është shprehur me humor deputeti Milaim Zeka. Deputeti i Nismës Socialdemokrate...

Mesazhet/Balla është marrë me prostitucion? Qytetarët e bëjnë për “ujë të ftohtë” Berishën

Në vazhdën e denoncimeve, Berisha ka "përveshur mëngët" ndaj Taulant Ballës. Ai ka hedhur akuza se kryetari i grupit parlamentar të PS-së, ka qenë...

Të fundit

Top Story/ Me 3500 euro, arabët nisen me gomone nga Shqipëria drejt Italisë

Në dokumentarin “Trafiku i Arabëve” djemtë e infiltruar nga Top Story, gjatë bisedës me trafikantin e pyesin për garancinë e parave, sepse ata nuk...

Top Story/ Zbulohet grupi i trafikantëve të arabëve, në zonën e Oxhakut në Tiranë

Dalim për të takuar grupin e parë të trafikantëve. Ata janë të vendosur në një zonë të Tiranës, midis rrugës Kongresi i Manastirit dhe...

“Pazaret” në politikë/ Murrizi: Rama-Basha-Meta janë takuar fshehtas në Golem

Rama-Basha-Meta janë takuar kundër Reformës në Drejtësi. Kjo deklaratë ka ardhur nga Myslim Murrizi, ku shtoi se takimi mes palëve solli edhe reagimin e...

Nazarko: Në rastin e një konflikti me PD, LSI shkon tek rrënjët e veta, tek PS

Analisti Shpëtim Nazarko deklaroi mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story” në “News24” se në rastin e ndonjë konflikti të mundshëm mes Partisë Demokratike...

“I shkelin syrin njëri-tjetrit”, Basha merr ‘goditjen’ e fortë nga aleati i tij

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, i ftuar në emisionin 'Repolitix', ka dalë kundër kryedemokratit Basha, duke thënë se nuk ka vullnet për...
WhatsApp KONTAKTO TT