E premte, 22 Tetor, 2021
14.5 C
Tirana

Etiketa

prapaskenat

“Juria është kërcënuar nga disa konkurrentë”, Valeri zbulon prapaskenat e ‘DWM’

Ish-konkurrent i show-t televiziv, ‘Dance With Me’, Valer Kolnikaj ka nxjerrë në dritë disa nga prapaskenat e këtij spektakli. I ftuar në emisionin “Thumb On”...

“Pse Rama e shtyu mitingun”, punonjësi i Bashkisë Shkodër tregon prapaskenat

Mbajtja e mitingut elektoral nga Partia Socialiste në Shkodër në 20 qershor, bëri që qyteti të rrethohej me qindra efektivë. Duke nisur nga policia...

“I lënduar nga Basha”, Sherefedin Shehu tregon prapaskenat pas daljes së përgjimeve

Pas daljes së përgjimeve nga gazeta Bild, ka reaguar edhe Sherefedin Shehu, kandidat i PD-së për bashkinë Dibër në vitin 2016. Shehu ka treguar...

Vizita e Kryemadhit në SHBA, ish-ministri zbulon prapaskenat

Në protestën e katërt kombëtare të opozitës së bashkuar, mungoi kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi. Arsyeja ishte vizita e saj në SHBA, ndërsa së...

Ronaldo dhe Paratici-Nedved, prapaskenat: Kush ia bëri “puçin” Allegrit

Max Allegri nuk do të jetë më trajner i Juventusit. Pas 3 raundesh bisedimesh, palët vendosën të ndërprisnin marrëveshjen e bashkëpunimit. Ndërkohë sipas “Corriere...

“Jo Vini, jo…”, Kompany tregon prapaskenat e golit të “çmendur” (Video)

Manchester City arriti një fitore mjaft të rëndësishme një natë më parë, ku mposhti Leicester dhe hodhi një hap të sigurt për tu shpallur...

Zbardhen prapaskenat/ Takaj drejt Lozanës, trajnerët e UEFA-s nuk duan të dëshmojnë

Ardjan Takaj është nisur që mbrëmë drejt Zvicrës dhe destinacioni do të jetë Lozana, atje ku më 16 prill, të martën, do të mbahet...

Prapaskenat/Rama shfaqet pas lajmit të PD-së, se është në prag të vdekjes (foto)

Kryeministri Rama është shfaqur në Kongresin e PS, pas lajmit të prodhuar nga mediat e kontrolluara nga PD, se ndodhen në gjendje kritike për...

Kreu i PD-së zbardh prapaskenat: Ja pse e shkarkoi Rama drejtorin e Policisë së Fierit

Fieri kaloi dy ditë tensioni përgjatë qëndrimit të kryeministrit Edi Rama. Kreu i Partisë Demokratike, Luan Baçi, i cili edhe priu protestat e opozitës...

Skauti i Realit tregon prapaskenat: Si e humbëm Neymar për 60 mijë euro

Neymar pas debutimit në Europë me Barcelonën u kthye në një yll futbolli. Ai është një ndër futbollistët brazilianë më të mirë dhe mban...

Të fundit

Dy fitore që çojnë në humbje

Nga: Blendi Kajsiu Që fitorja e fushatës Berisha është humbje e madhe për PD-në, kjo tashmë është e qartë edhe për vetë doktorin. Ai e...

Si mund ta ndryshojnë politikën në Evropë zbulimet e “Pandora Papers”

Nga: Chris Raggett “European Council on Foreign Relations” Fshehtësia e financave nuk është më si dikur. Publikimi më 3 tetor i “Pandora Papers”, i rreth 12...

Donald Trump lançon rrjetin e tij social, ja si do të quhet aplikacioni

Pasi u përjashtua nga platformat sociale si Facebook dhe Twitter, Trump ka bërë përpjekje për krijimin e një media sociale rivale. Ish-presidenti amerikan Donald...

Super-operacion i shërbimit sekret, në pranga 15 agjentë të Mossad-it

15 persona janë arrestuar në Turqi, pasi autoritetet i akuzojnë si agjentë të shërbimit sekret izraelit, Mossad. Si rezultat i operacionit të kryer në...

Progres-Raporti 2021 konfirmon 15 parakushtet e paplotësuara

Nga: Bujar Leskaj Komisioni Europian publikoi ditën e djeshme Progres-Raportin për Shqipërinë. Të 136 faqet e këtij raporti përbëjnë provën e shkruar se qeverisja...