E hënë, 27 Shtator, 2021
20.5 C
Tirana

Prapaskenat/Rama shfaqet pas lajmit të PD-së, se është në prag të vdekjes (foto)

Kryeministri Rama është shfaqur në Kongresin e PS, pas lajmit të prodhuar nga mediat e kontrolluara nga PD, se ndodhen në gjendje kritike për jetën.

Sikundër duket nga fotot në fjalë, ai është takuar me disa prej delegatëve dhe dukej në gjendje të mirë shëndetësore.

Ajo që ka rënë në sy në këtë organizim ka qenë fakti se gazetarët nuk janë lejuar ta ndjekin punimet nga salla, por janë lënë jashtë në hollin, duke e ndjekur para një ekrani. Ndërkohë që ekranet LED e PS janë vendosur dhe në sheshin “Nënë Tereza”, deri tek hotel “Rogner”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Kryeministri mbërrin në Prishtinë, "kokë më kokë" me Kurtin

Berisha, nga Ryersoni tek Yuri Kim

Nga: Mentor Kikia Zhvillimet që po ndodhin tani në politikën shqiptare janë më të rëndësishmet që kanë ndodhur që nga vitet 1990-1992. Dhe kanë për...

Bërnabiq: BE nuk po bën asgjë, ose fare pak për situatën në Kosovë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Bashkimi Evropian, në këtë moment, “nuk po bën asgjë, ose po bën fare pak” në lidhje me...

Dojna Mema i bashkohet ‘Big Brother Vip’, zbulohet pozicioni që i është besuar

“Big Brother Vip” starton në fillim të tetorit. Edhe ky edicion do të drejtohet nga Arbana Osmani. Revista “Vip Magazine” ka zbuluar se Dojna Mema...

Asnjë i dënuar për atentatin tek ‘Komuna e Parisit’, lihen të lirë dajë e nip

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, të cilët akuzoheshin për vrasjen e Hekuran Billës, janë liruar nga qelia. Me vendim të Gjykatës, nga ‘arrest me...

“Qeveritë të takohen më shpesh”, akademiku Rexhep Qosja mesazh Ramës dhe Kurtit

Në ceremoninë e vlerësimit nga Edi Rama me titullin “Kordoni i Madh me Yllin e Medaljes”, të zhvilluar në Prishtinë, akademiku i njohur Rexhep...