E enjte, 1 Tetor, 2020
12 C
Tirana

Etiketa

Plagosi

Plagosi 30-vjeçarin në mesnatë, policia identifikon autorin

Gjatë mesnatës së kaluar, një 30-vjeçar është plagosur me armë zjarri, pranë një lokali në aksin rrugor Burrel-Tiranë. Policia bën me dije se ka identifikuar...

Plagosi dajë e nip në Mamurras, gjykata merr vendimin për 26-vjeçarin

Gjykata e Kurbinit ka lënë në burg 26-vjeçarin, që plagosi me armë zjarri dajë dhe nip në Mamurras, pak ditë më parë. Në pamundësi për...

Plagosi rëndë babë e bir në protestën e opozitës, kapet autori

Policia ka vënë në pranga shtetasin Zamir Sijani, 43 vjeç, i cili plagosi rëndë në kokë babë e bir, Ymer dhe Erjon Çela. Ngjarja...

Peng për borxhin e të vëllait, efektivi që plagosi kolegun: Më nxori në pritë…

Një borxh i vjetër prej 15 mijë euro që i vëllai iu kishte 3 personave me origjinë nga Kukësi, ka qenë shkaku i ngjarjes...

Plagosi me thikë që 10-vjeç dhe vrau 2 mijë kundërshtarë politikë, kush ishte Benito Musolini

74 vite më parë, partizanët kapën dhe më pas ekzekutuan në pyjet e Italisë veriore ish-udhëheqësin italian, Benito Musolini, teksa po përpiqej të arratisej...

Elbasan/ Arrestohet 30-vjeçari, plagosi me thikë një person

Një 46-vjeçar është plagosur me thikë në Elbasan, ndërsa në pranga është vënë autori, i cili akuzohet për plagosje të rëndë me dashje. "Specialistët e...

Plagosi kryeplakun e fshatit pranë banesës, pranga 25 vjeçarit

Një 25-vjeçar nga fshati Gribë i Korçës është arrestuar nga policia, pasi akuzohet se plagosi me armë zjarri kryeplakun e fshatit. Sipas policisë shtetasi me...

I biri plagosi policët, flet nëna: Mos ma torturoni, djali është budalla!

Nëna e autorit të grabitjes së dyqanit ka thënë se djali i saj është me probleme mendore, prandaj ka kryer aktin e grabitjes. E...

Plagosi 4 studentë tek Presidenca, prangoset autori

  Arrestohet autori i plagosjes së katërfishtë të ndodhur ditën e sotme  në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Në pranga është vënë shtetasi Henri Karaj, 20...

Emri/Kush është i riu që u hodh nga kati i 3 pasi plagosi prindërit

Brion Skrapari është 25-vjeçari i cili ndërroi jetë mëngjesin e sotëm në Spitalin e Traumës në kryeqytet, pasi u hodh nga kati i tretë...

Të fundit

Tajvan, prodhohet roboti që kryen 2 mijë teste virusi në ditë

Një kompani bioteknologjike në Tajvan ka prodhuar një robot, që ka aftësinë të kryejë brenda një dite më shumë se 2 mijë teste të...

Agron Duka: Rama nuk do t’ia dijë për rregulla loje

Kreu i PAA Agron Duka tha sot në emisionin Arena se kryeministri Rama si politikan nuk do t’ia dijë për rregulla loje, kur ka interes...

Britani e Madhe, doktorët me kostum fluturues për emergjencat shëndetësore

Skuadrat e urgjencave shëndetësore dhe inxhinierët në Britaninë e Madhe thanë të martën se kishin testuar me sukses kostumin e parë fluturues në botë...

Tremujori i dytë, ekonomia në Shqipëri bie me 10%

Në Shqipëri, Prodhimi i Brendshëm Bruto shënoi një rënie të fortë, duke u tkurrur me 10.29 përqind në tremujorin e dytë të vitit, si...

Nuk ndalet Inter, 9 gola në 2 ndeshje

Inter ka shpartualluar në ndeshjen e dytë Beneventon dhe ka fituar 2-5 në transfertë ndaj Beneventos dhe bashkë me sfidën ndaj Fiorentinës ka shënuar...