E martë, 29 Shtator, 2020
20 C
Tirana

Etiketa

përfundojnë

Policët përfundojnë në det gjatë ndjekjes së gomones, trafikantët bëjnë gjestin e papritur

Një ngjarje disi e pazakontë ka ndodhur në brigjet e ishullit Malaga në Spanjë. Tre efektivë policie që po ndiqnin disa trafikantë droge kanë...

Përfundojnë në pranga 8 shoferë, pezullohen 25 patenta

Policia Rrugore në Tiranë gjatë 24 orëve të fundit ka vënë në pranga 8 shoferë pasi janë konstatuar duke drejtuar mjetet e tyre në...

Operacioni “Bardhaj”/ Tre persona përfundojnë në pranga në Shkodër (Video)

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë pasi është finalizuar me sukses operacioni i koduar “Bardhaj”, në Shkodër.  Grupi kishte si synim trafikimin...

Aksidenti që për pak u kthye në tragjedi, 5 pilotë përfundojnë në asfalt (Video)

Starti i një garë me motorë në parkun e Donington, në Britaninë e Madhe gjatë garave amatore të ThundersportGB, për pak sa nuk u...

Pas kërcënimit, SHBA e bën konkrete planin e saj kundër Turqisë

Një projektligj i SHBA-ve që parasheh kufizimin e huadhënies nga institucionet financiare ndërkombëtare për Turqinë derisa kjo e fundit të lirojë qytetarët amerikanë të...

Konsumuan sufllaqe në “ish-Bllok”, 11 persona përfundojnë në spital

Konsumuan sufllaqe në një fast-food në zonën e “ish-Bllokut”, por më pas përfunduan në spitalin infektiv në QSUT. Bëhet fjalë për 11 pacientë, të...

Autostrada Tiranë-Durrës e hapur në fundjavë, përfundojnë punimet në një pjesë

Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Policia Rrugore informojnë opinionin publik se deri ditën e nesërme ora 14:00 përfundon ndërhyrja për riparimin e shtresave asfaltike në...

Video-Delvinë/Policia ndjek banditët, makinat përfundojnë në lumë

Një operacion antidrogë në Sarandë për pak sa nuk ka përfunduar në viktima. Në pamjet filmike të siguruara së fundmi nga Tvklan.al, duket ndjekja “si...

Heronjtë e finaleve të Gjermanisë përfundojnë në “ferr”: Nga Gerd Muller tek Gotze

Është parajsa, por shumë pranë ferrit! Sepse më lart nuk mund të hipësh, më lart nuk mund të arrish dhe kësisoj është shumë e...

(VIDEO) Tre vajza ‘rrahin’ truprojën e diskotekës, por përfundojnë…

Një pjesëtari i sigurimit të një klubi të nate hodhi në tokë tri femra të cilat tentuan ta godisnin. Policia në Belfast janë duke...

Të fundit

“Një show si familja Kardashian”, Harry dhe Meghan nënshkruajnë kontratën e majme me Netflix

Princ Harry dhe Meghan Markle priten të nënshkruajnë një kontratë prej 150 milionë dollarësh, për të dokumentuar aktivitet e tyre filantropike dhe të bamirësisë. Duka...

Tre variantet e hapjes së listave

Nga Astrit Patozi Fakti që mazhoranca kërkoi kohë për t’u menduar dhe i ra ai vrulli i çartur për ta mbyllur më 1 tetor historinë...

Debati i parë Trump – Biden

Presidenti republikan Donald Trump dhe rivali i tij demokrat, ish-nënpresidenti Joe Biden, do të debatojnë mbrëmjen e së martës pesë javë përpara zgjedhjeve të...

Zidane largon yllin e radhës nga Real Madrid

Zinedine Zidane duket se do të largojë një tjetër yll nga Los Blancos. Pas largimit të Gareth Bale, flitet edhe për një largim të Luka...

Itali/ Rritet ndjeshëm numri i viktimave nga koronavirusi

Prej ditësh tashmë, Italia po përballet me një rritje graduale të rasteve të reja dhe viktimave nga koronavirusi. Gjatë 24 orëve të fundit, shteti fqinj...