E mërkurë, 27 Maj, 2020
10 C
Tirana

Etiketa

pantallonat

Rama i kërkoi prova/ Gazetari heq pantallonat live në emision dhe tregon shenjat e dhunës

Kryeministri Edi Rama ndodhet në sallën e re të Teatrit të Operas dhe Baletit, ku po përballet me një panel gazetarësh dhe analistësh për...

Shkon për të vjedhur, hajdutit i bien pantallonat në rrugë (VIDEO)

Video në fjalë po bën xhiron e rrjetit, pasi një hajdut ia doli mbanë që të plaçkiste një banesë, por problemi më i madh...

VIDEO/ Aktorit të njohur i grisen pantallonat gjatë emisionit

Një situatë mjaft komike është regjistruar në emisionin “Shiko Kush Luan” që u transmetua mbrëmjen e djeshme në Top Channel. Gjatë një prej lojërave që...

VIDEO/ Dirigjentit i bien pantallonat në mes të shfaqjes, muzikantët nuk ndalin performancën

Një skenë e pazakontë ka ndodhur në “Teatro Dal Verme” të Milanos, ku po mbahej koncerti “China Nights” i organizuar për të festuar 70-vjetorin...

Rama: Luli është shalqi me provë edhe pse ndërroi pantallonat

Kryeministri Edi Rama, në takimin elektoral dhe përmbyllës në qytetin e Elbasanit ironizoi me kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Bashës duke i thënë se...

Të fundit

Top Story/ Me 3500 euro, arabët nisen me gomone nga Shqipëria drejt Italisë

Në dokumentarin “Trafiku i Arabëve” djemtë e infiltruar nga Top Story, gjatë bisedës me trafikantin e pyesin për garancinë e parave, sepse ata nuk...

Top Story/ Zbulohet grupi i trafikantëve të arabëve, në zonën e Oxhakut në Tiranë

Dalim për të takuar grupin e parë të trafikantëve. Ata janë të vendosur në një zonë të Tiranës, midis rrugës Kongresi i Manastirit dhe...

“Pazaret” në politikë/ Murrizi: Rama-Basha-Meta janë takuar fshehtas në Golem

Rama-Basha-Meta janë takuar kundër Reformës në Drejtësi. Kjo deklaratë ka ardhur nga Myslim Murrizi, ku shtoi se takimi mes palëve solli edhe reagimin e...

Nazarko: Në rastin e një konflikti me PD, LSI shkon tek rrënjët e veta, tek PS

Analisti Shpëtim Nazarko deklaroi mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story” në “News24” se në rastin e ndonjë konflikti të mundshëm mes Partisë Demokratike...

“I shkelin syrin njëri-tjetrit”, Basha merr ‘goditjen’ e fortë nga aleati i tij

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, i ftuar në emisionin 'Repolitix', ka dalë kundër kryedemokratit Basha, duke thënë se nuk ka vullnet për...
WhatsApp KONTAKTO TT