E martë, 9 Mars, 2021
8 C
Tirana

Shkon për të vjedhur, hajdutit i bien pantallonat në rrugë (VIDEO)

Video në fjalë po bën xhiron e rrjetit, pasi një hajdut ia doli mbanë që të plaçkiste një banesë, por problemi më i madh ishte me pantallonat që i binin vazhdimisht.

Si për ironi të fatit, pantallonat nuk po i qëndronin aspak mirë, por hajdutit ndoshta nuk i kishte shkuar ndër mend se një rrip do e shpëtonte nga çdo pengesë.

Sikundër duket qartë edhe nga pamjet, hajduti merr pakon dhe vrapon drejt motorit.

Pasi vendos pakon në motor, hajduti kthehet për të marrë sendet që kishin rënë në tokë. Pronarët e shtëpisë në Colorado ia kanë përcjellë pamjet policisë, për të ndihmuar në identifikimin e hajdutit.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Zbardhet lista e plotë e kandidatëve të PS për zgjedhjet e 25 prillit

Ka përfunduar mbledhja e kryesisë së Partisë Socialiste e cila zgjati për disa orë pasditen e sotme. Sekretari i Përgjithshëm i PS, Taulant Ball ka...

Zbardhet debati në Kryesinë e PS mes kryeministrit Edi Rama dhe Ditmir Bushatit

Zbardhet debati mes kryeministrit Edi Rama dhe ish-ministrit për Europën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati në mbledhjen me dyer të mbyllura në Kryesinë...

Dalin emrat e parë nga PS/ Rama në Durrës e Vlorë, Majko i 19-ti në Tiranë

Dalin emrat e parë të kandidatëve për zgjedhjet e 25 prillit nga radhët e Partisë Socialiste. Mësohet se kryeministri Edi Rama do të kandidojë...

Zgjedhjet e 25 prillit, Facebook paralajmëron partitë politike

Platforma sociale, “Facebook” ka bërë një thirrje për partitë politike, duke u kërkuar atyre të jenë transparente për mënyrën se si do të financojnë...

Meta rikthehet në krye të LSI-së, nëse fiton Rama? Ja si përgjigjet Kryemadhi

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, shprehet e bindur se opozita e bashkuar, në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit do të marrë...