E enjte, 2 Prill, 2020
6 C
Tirana

Etiketa

Paloka

Paloka: Në vitin 2017-të, bëmë marrëveshje me një horr

Nënkryetari i PD-së Edi Paloka ka deklaruar në emisionin “Real Story” se marrëveshja e 2017-ës ishte dështim. Sipas tij, arsyeja pse ishte dështim lidhet me...

Paloka: Vendi ka nevojë për qeveri tranzitore, pa Ramën kryeministër

Ish-deputeti i PD-së Edi Paloka ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story” në “News 24”, prej ku deklaroi se vendi ka...

‘Dënim krimit elektoral’, Paloka: Pas reformës, zgjedhjet e parakohshme

Edi Paloka, nënkryetar i PD-së dhe ish- kryetar i Kuvendit, shpreh shqetësimin se vendi tashmë është në një krizë totale; politike, ekonomike e sociale....

Paloka publikon videon: Tërmeti është fatkeqësi natyrore, por keqqeverisja jo

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka shpërndarë së fundmi në rrjetin social Facebook një video ku shfaqet kryeministri Edi Rama duke folur për rindërtimet...

Paloka ironizon Ramën: Kur nuk i intereson bën veshin e shurdhër

Nënkryetari i PD, Edi Paloka, nuk ka kursyer akuzat në drejtim të Ramës në lidhje me paketën ‘anti-shpifje'. Ai nënvizon se kryeministri përdor të...

Paloka: I dha postin Ahmetajt, Rama po e vjedh këtë popull

Numri 2 i PD, Edi Paloka, ka reaguar lidhur me vendimin e kryeministrit Rama për të emëruar Arben Ahmetajn në postin e ministrit për...

Paloka sulmon Ramën: Do një drejtësi të kapur, justifikohet me ndërkombëtarët

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, ka reaguar në lidhje me deklaratat e kryeministrit Edi Rama në seancën plenare sot në Parlament. Mjaft i drejtëpërdrejtë...

Paloka humb toruan: O fëlliqësira, mbetët duke ju lëpirë Ramës

Nënkryetari i PD-së Edi Paloka, ka shpërthyer me një fjalor aspak etik ndaj mediave, pas zërave se opozita nuk u gjend afër protestuesve të...

“Do reformojmë partinë”, Paloka shpërthen ndaj Ballës

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka ironizuar kreun e grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, pas deklaratës se do të ashpërsohen mekanizmat në...

Paloka: Rama jep para për të përçarë PD-në. Priten lëvizje të ndërkombëtarëve

Nënkryetari i PD-së Edi Paloka paralajmëron se në shtator ndërkombëtarët do të ndërhyjnë për zgjidhjen e krizës politike në vend. Paloka thotë për “Gazeta...

Të fundit

Dita më e zezë që nga shpërthimi i koronavirusit, bilanci tragjik në Spanjë

Spanja shënon sot ditën e saj më të zezë që nga shpërthimi i koronavirusit. Sipas mediave vendase, në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë...

Çudira në kohë koronavirusi, s’do ta besoni çfarë vendimi shokues ka marrë presidenti i Filipineve

Në Indi para disa ditësh, autoritetet kanë goditur me shkop të gjithë ata që kanë dalë në rrugë dhe kanë shkelur rregullin e izolimit....

Ndryshim planesh për Hysajn, tashmë refuzon propozimin e Napolit për rinovimin e kontratës

Fakti se Elseid Hysaj dhe menaxheri i tij Giuffredi, duan të largohen nga Napoli tashmë nuk është më një sekret. Por, dukej se mbrojtësi...

Koronavirus: Princi Charles dhe mesazhi i shpresës për kombin

Princi Charles, në një fjalim para kombit, foli për herë të parë për pozitivitetin ndaj koronavirusit dhe përvojën e tij, të cilën ai e...

Bilanci/ Rritet numri i fëmijëve të infektuar me koronavirus në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë dha përditësimin e situatës nga koronavirusi për ditën e sotme, ku u njoftua se ishte rritur numri i fëmijëve të infektuar. Sipas...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT