E diel, 16 Maj, 2021
22 C
Tirana

Etiketa

nora istrefi

Leonora Jakupi nuk flet me Nora Istrefin: Duhet të më kërkojë falje

Mbrëmjen e djeshme, e ftuar në “Shiko kush luan”, këngëtarja Leonora Jakupi u pyet mbi një personazh të njohur shqiptar me të cilin nuk...

E shtruar në spital, Nora Istrefi publikon foton e nënës së sëmurë

Nora Istrefi po kalon një periudhë të vështirë, pasi nëna e saj është sëmurë. Këngëtarja njofton me anë të rrjeteve sociale, se e ëma e...

U përfol se hyri mes Norës dhe Robertit, modelja i jep fund lidhjes me këngëtarin

Prej kohësh përflitej për një lidhje të mundshme të këngëtarit Robert Berisha me një modele të njohur shqiptare. Jessica Kadiu është vajza që përflitet...

Shpenzime “të çmendura” për shapka dhe bikini, Nora Istrefi nuk kursehet për në plazh

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi, shquhet për paraqitjen e saj dhe veshjet luksoze. Shpesh ajo bën blerje marramendëse, duke bërë diferencën me koleget e...

Robert Berisha surprizon Norën pas ndarjes: Të dua

Mbrëmjen e kaluar këngëtarja e njohur Nora Istrefi ishte pjesë e emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, ku u surprizua nga ish-partneri i...

“Ky mesazh shkon për ty”, Roberti surprizon Nora Istrefin në emision (VIDEO)

Nora Istrefi është e ftuara speciale në puntatën e radhës të "Dua të të bëj të lumtur". Moderatorja Arbana Osmani ka publikuar në profilin...

Nora Istrefi dhe Robert Berisha, me pushime në Bullgari/ Arsyeja që u bashkuan

Nora Istrefi dhe Robert Berisha kanë vendosur t’i kalojnë bashkë disa ditë pushimesh dimërore. Arsyeja kryesore është vogëlushja e tyre Rene e cila po argëtohet...

Robert Berisha në finalen e festivalit, Nora ka diçka për t’i thënë

Robert Berisha dhe Nora Istrefi, duket se pavarësisht të gjithave do mbeten miq të mirë. Ata kanë ruajtur një raport të mirë, teksa kanë...

“Nuk martohem më”, Robert Berisha flet pas ndarjes me Nora Istrefin

Këngëtari i njohur, Robert Berisha, ka folur në lidhje me ndarjen e tij nga këngëtarja Nora Istrefi, pas një lidhjeje shumëvjeçare. I ftuar në emisionin...

Thanë se ishin ndarë, Nora dhe Roberti kapen ‘mat’ në aeroport (VIDEO)

Para pak kohësh, çifti i njohur i show bizz-it shqiptar, Nora Istrefi dhe Robert Berisha zyrtarizuan ndarjen. Ishte Roberti që konfirmoi se martesa me...

Të fundit

Napoli fiton pastër ndaj Fiorentinës, dhe nxjerr Juventusin jashtë Champions-it

Napoli ka arritur një fitore të vuajtur sot në javën e parafundit të Serisë A ndaj ekipit të Fiorentinës. Goli i parë erdhi në minutë...

Tiranë/ Motorristi godet kamionin tek Liqeni i thatë, dërgohet në spital

Tiranë/Informacion paraprak Në Unazë të Re, pranë Liqenit të thatë, mjeti motorr me drejtues shtetasin L. Dh., 23 vjeç ka goditur nga pas mjetin kamion...

Elbasan/ Basha: Elbasani tanimë njihet si kryeqyteti i krimit dhe jo i Normales

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha u shpreh Elbasani tanimë njihet si kryeqyteti i krimit. Basha ishte sot në Elbasan në vazhdën e një...

Peru/ Pandemia shkakton një krizë të re: Mungesa e hapësirës për varreza

Mungesa e opsioneve për varrimet e të vdekurve vjen ndërsa vendi po përjeton periudhën e tij më vdekjeprurëse të pandemisë. Më shumë se 64,300...

Daily Mail akuzon Dua Lipën për dy standarde gjatë pandemisë: Hipokrizi

Gazeta prestigjoze Daily Mail ka komentuar qëndrimet e këngëtares shqiptare me dy standarde. Ja se ç'shkruan Daily Mail në numrin e djeshëm për këngëtaren...