E enjte, 2 Korrik, 2020
33 C
Tirana

Etiketa

Nard Ndoka

Ndoka shkon me vonesë në emision. Gazetari tallet me të: Kështu do vini në pushtet ju

Kreu i PDK-së, Nard Ndoka, i cili shquhet për batutat e tij pikante, e ka kaluar me mjaft sportivitet një rast ku ai ka...

Aleati i Lulzim Bashës paralajmëron zhvillime të reja

Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka, është shprehur se shembja e Teatrit Kombëtar ka rrëzuar kryeministrin Rama. Në një intervistë në A2, Ndoka tha...

“Rama ikën vetëm po e vramë”, trondit ish-deputeti

Kryetari i PDK-së, Nard Ndoka, njëkohësisht aleati i partisë më të madhe opozitare PD, ka deklaruar se kryeministri Edi Rama “largohet vetëm po ta...

Aleati i Bashës zbulon prapaskenat e tryezës me qeverinë

Për Nard Ndokën, takimi i djeshëm për reformën nuk ishte aspak surprizë. I ftuar në studion e lajmeve në "Ora News", Ndoka tha se...

Ndoka i turret Ramës: Mos merr për kot

Kryetari i Partisë Demokristiane të Shqipërisë, Nard Ndoka, i ka dedikuar një shkrim kryeministrit Rama, ndërsa me ironi e cilëson edhe si shpëtimtarin e...

“S’ka rrugë tjetër”, Ndoka kërcënon Ramën

Kryetari i Demokristianëve, Nard Ndoka, tha se kryeministri Rama nuk ka rrugë tjetër përveç zgjedhjeve të parakohshme. Sipas tij, Rama mori një goditje edhe...

Ndoka zbulon skenarin si do të ‘fundoset’ Rama, paralajmëron lëvizje të dhunshme

Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka, zbuloi në studion e 'Report Tv' se protestat do të vijojnë, si një mënyrë për të larguar kryeministrin...

Nard Ndoka flet hapur: Ja çfarë do bëja nëse do ulesha në karrigen e Ramës

Kreu i PDK-së Nard Ndoka ka treguar se çfarë do të bënte ai nëse do të ulej në karrigen e kryeministrit Edi Rama. I ftuar...

Hapja e negociatave/ Ndoka: Ja çfarë mund të bëjë Rama para 18 tetorit

Kreu i PDK-së, Nard Ndoka ka reaguar në lidhje me konfirmimin e Gjermanisë për hapjen e negociatave të Shqipërisë për anëtarësimin në BE. I ftuar...

‘Godet’ Nard Ndoka: Luli s’di të këndojë, Rama i bie dajres

Kryetari i PDK-së, Nard Ndoka, ka komentuar me nota humori dhe ironie aktorët politikë në vend. I ftuar në emisionin “Late Night Show” në Ora...

Të fundit

Çfarë po ndodh në Afrikë? Mbi 350 elefantë ngordhin në mënyrë misterioze

Çfarë realisht po ndodh në Botswana të Afrikës Jugore? Raportohet se mbi 350 elefantë kanë ngordhur në një kohë shumë të shkurtër ndërsa shkaqet mbeten...

Në shkollë apo mësim online? Besa Shahini zbulon çfarë na pret në muajin shtator

Mësimi për shkollat 9-vjeçare dhe ato të mesme do të fillojë në datën 14 shtator. Ministrja e Arsimit, Besa Shahini, në një deklaratë për mediat...

Kreu i PD në Korçë jep dorëheqjen, ja çfarë qëndron pas këtij vendimi

Kreu i degës së Partisë Demokratike në Korçë, Andrea Mano, ka dhënë dorëheqjen nga ky post, pasi do të jetë pjesë e garës për...

Ish-shefi i “Formula 1” bëhet baba në moshën 89-vjeçare (Foto)

Ish-shefi ekzekutiv i “Formula 1”, Bernie Ecclestone, është bërë baba për herë të katërt në moshën 89-vjeçare. Partnerja e tij 44-vjeçare, Fabiana Flosi, ka sjellë...

Temperatura përvëluese, ja sa do të shënojë termometri të premten e të shtunën

Për nesër parashikohet që vendi ynë të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike. Moti do të jetë i kthjellët, por nuk do të mungojnë...