E martë, 18 Maj, 2021
20.5 C
Tirana

Etiketa

Monika Kryemadhi

10 arsye përse dështoi në zgjedhje LSI-ja e Monikës

Nga: Altin Ketro Në zgjedhjet e 25 prillit dështimin më të madh e kishte Lëvizja Socialiste për Integrim. Partia e drejtuar për herë të parë...

Kryemadhi nga KMSH: Sot është dita e madhe e krijimit të një jete të re

Kryetarja e partisë Lëvizja Socialiste për Integrim znj. Monika Kryemadhi dha sot mesazhin e saj nga dera e KMSH-së me rastin e festës së...

LSI fillon ankimimet për 25 prillin/ Kryemadhi: E vërteta, brenda tek kutitë

Zgjedhjet parlamentare të 25 prillit u fituan nga Partia Socialiste, e cila siguroi 74 mandate dhe do të qeverisë sërish e vetme në 4...

Monika Kryemadhi: Ne jemi si feniksi, nga hiri ynë do të ringrihemi

Monika Kryemadhi: “LSI dhe qytetarët ishin përballë këtyre zgjedhjeve, përballë një pabesie të madhe që deformoi thellë vullnetin e tyre, e vuri Shqipërinë në...

Kryemadhi: Opozita e bashkuar ka fituar 85-90 mandate. LSI 28-30

"Shumë shpejt u takuam. Ka pasur një pjesëmarrje të jashtëzakonshme. 1.7 mln votues. Asnjë ndjenje euforie s’duhet të kapi komisionerët e LSI. Numëruesit të...

Meta letër Bashës dhe Kryemadhit: Ndaloni përpjekjet për prishjen e zgjedhjeve

Një ditë para zgjedhjeve parlamentare, Presidenti i Republikës, Ilir Meta i ka dërguar një letër kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe kryetares së...

‘Administrata doli në miting’/ Kryemadhi: LSI, familja e vërtetë e socialistëve

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, gjatë fjalës së saj në mitingun përmbyllës në sheshin “Nënë Tereza” nuk la pa përmendur edhe mitingun e PS...

Kryemadhi: Rama është i humbur, do tentojë të prishë procesin zgjedhor

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi është shprehur se kryeministri Edi Rama po bën çdo gjë për të prishur procesin zgjedhor. E ftuar në emisionin ''Çim...

Ftesa e Ramës për bashkëpunim, Kryemadhi: Bashën dhe Metën e gënjen ai

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka folur lidhur me ftesën për bashkëpunim të kryeministrit Edi Rama ndaj kryedemokratit Lulzim Basha. E ftuar në emisionin “Opinion”,...

”U konfliktuam”/ Kryemadhi: E bllokova Metën në telefon, Basha na pajtoi

Edhe pse është bashkëshorti i saj, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi deklaroi se është konfliktuar me Kreun e Shtetit, Ilir Meta për çështje politike. E...

Të fundit

Shkodër/ Vras*ja e Mustafës, Policia shpall në kërkim autorin e dyshuar

Shkodër Zbardhet dhe dokumentohet ngjarja e ndodhur më datë 15.05.2021, në lagjen Guerrile, Shkodër, ku u gjet i vrarë me armë zjarri shtetasi E. M. Shpallet...

Shkodër/ Aksident i rëndë, si pasojë humb jetën një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Shkodër-Koplik, ku si pasojë e përplasjes së tre automjeteve në rrugën e...

Kapja e 400 kg kokainë, sekuestrohen edhe armë, para, celularë e kompjutera

Operacioni për kapjen e 400 kg kokainë në Kosovë, sekuestrohen edhe armë, para, celularë e kompjutera Policia e  Kosovës gjatë kontrolleve të thelluar që ka...

Faqet e para të gazetave europiane/ 18 maj 2021

Corriere della Sera : Restorante dhe sport, Italia rihapet. Corriere dello Sport:Juven apo Napolin, Alegri vendos! El Pais:Tensioni me Marokun shkakton krizë emigrimi në Cueta. Frankfurter Allgemeine...

Kurseni dhe kënaquni me përfitimet unike në botën e udhëtimit me TravelWorld

Meqenëse tashmë e kemi të njohur, myWorld ka në dispozicion një shërbim inovativ që ofron përfitime (Benefits) gjatë blerjes. Platforma numëron mbi 15 milion...