E enjte, 28 Tetor, 2021
6.5 C
Tirana

Etiketa

Milot-Rreshen

Aksident në aksin Milot-Rrëshen, dy të plagosur

Nuk kanë të ndalur aksidentet në vend. Ditën e sotme, dy automjete janë përfshirë në një aksident automibilisti në aksin rrugor Milot-Rrëshen. Sipas informaconeve paraprake,...

Aksidenti në Rrugën e Kombit, identifikohen viktimat (Emrat)

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Milot-Rrëshen, ku 4 persona kanë ndërruar jetë. Aksidenti tragjik ka ndodhur në afërsi...

Aksident i rëndë në aksin Milot-Rrëshen, 1 viktimë

Një aksident i rëndë është shënuar në aksin Milot-Rrëshen, ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Skuraj”, ku...

Aksident i rëndë në aksin Milot-Rrëshen, automjeti tip “Benz” përplas këmbësorin

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Milot- Rrëshen ku një automjet ka përplasur një këmbësor. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur tek...

“Faleminderit Zot!”/ Aksidentohet vajza e këshilltarit të Ramush Haradinajt (Foto)

Vajza e Erolld Belegut, këshilltarit të kryeministrit në largim të Kosovës Ramush Haradinajt, është përfshirë në një aksident rrugor. Ngjarja ka ndodhur ditën e...

Të fundit

Të gjithë kanë Covid!, po ku shkuan fjalët e Helena Kadaresë!?

Nga: Frrok Çupi Para tre ditësh, Helena Kadare, kur s’ka dalë në publik prej vitesh, doli dhe lëshoi një lutje për rininë. “Ne të rriturit...

Bëri simbolin e shqiponjës dykrenare, Miss Serbia lë garën

Bërja e shqiponjës dy krenare nga Miss Serbia, Valentina Petrovic, ka tërbuar mediat serbe. Bukuroshja ka bërë shqiponjën, teksa ka pozuar me Miss Kosovën...

Zi në Ministrinë e Kulturës, ndërron jetë regjisorja e njohur

Një lajm tragjik ka ardhur sot nga Kosova, ku regjisorja e njohur Burbuqe Berisha, ka ndërruar jetë në ambientet e Ministrisë së Kulturës. Figura...

Një Kastriot i panjohur nga Dalmacia

Nga: Pëllumb Xhufi Emri dhe fama e Gjergj Kastriot Skënderbeut, e kthyen heroin në një referencë historike dhe element identifikimi kombëtar e kulturor për shqiptarët...

“Do shpërndajmë 1050 shtëpi”, Ahmetaj zbulon vendimin e qeverisë

Zëvendëskryeministri Arben Ahmetaj, ka zbuluar vendimin e qeverisë për Rindërtimin, ku në dy vjetorin e tërmetit do të shpërndahen 1050 shtëpi. Ahmetaj ka hedhur...