E hënë, 30 Nëntor, 2020
11 C
Tirana

Etiketa

luka jovic

Sulmuesi i Real Madrid rrezikon 6 muaj burg

Futbollisti i Real Madrid, Luka Joviç vazhdon të ndërlikojë akoma më tepër situatën e tij në Serbi. Pasi disa prokurorë serb ngritën akuzat për thyerje...

Bëri armik shtetin serb, Real Madrid ka marrë vendimin për të ardhmen e sulmuesit

Luka Jovic ka qenë një ndër emrat më të përmendur në këtë muaj të pezullimit të aktiviteve sportive si pasojë e koronavirusit. Sulmuesi i...

Shkoi të pinte në restorant, arrestohet sulmuesi i kombëtares serbe

Aleksandar Prijovic u arrestua të premten për shkelje të rregullave të koronavirusit. Sulmuesi i kombëtares serbe u arrestua së bashku me disa shokë të...

Theu rregullat e karantinimit, lojtari i Real Madrid rrezikon burgun

Një lojtar i skuadrës së Real Madridit rrezikon burgun, pasi nuk respektoi rregullat për vetëkarantinim, në kuadër të masave të marra për frenimin e...

Të fundit

“Kërkojmë gjyshin”, Berisha shfaqet i përhumbur në Gjirin e Lalzit

Një video e Sali Berishës është publikuar këtë fundjavë në media, teksa ai shfaqet i përhumbur para vilave në Lalz. Berisha është një nga figurat...

Mesi festoi me bluzën e Maradonës, Barcelona gjobitet nga FIFA

Barcelona do të gjobitet nga FIFA, pasi Mesi festoi me bluzën e Maradonës. Festimi prekës i Lionel Mesit me fanelën e ikonës Diego Armando...

“Po ia ul burrit autoritetin”, gruaja: Dua një fëmijë, ta shohin shqiptarët

Një grua është bërë pjesë e rubrikës “Shihemi në Gjyq” për t’i kërkuar bashkëshortit të saj të birësojnë një fëmijë sepse prej 17 vitesh...

Momente paniku në ndeshjen e Arsenalit, sulmuesi dërgohet në spital

Momente frike dhe paniku janë krijuar në minutat e para të sfidës midis Arsenalit dhe Volvesit. Mbrojtësi brazilian i Arsenalit, David Luiz, pati një...

29 nëntori që bën qesharak Ilir Metën

Nga: Mero Baze Ilir Meta ka kohë që është bërë qesharak me përpjekjen tij për të kthyer në kredo politike heronjtë dhe dëshmorët e gjithë...