E enjte, 27 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

Etiketa

Lezhe-Milot

Me kallash e të maskuar në lokalin në Lezhë, zbardhen detajet e rënda (VIDEO)

Pas publikimit të një video-je e cila u bë virale, ku shfaqeshin disa persona të armatosur në një lokal në aksin e vjetër Lezhë-Milot,...

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Milot, trajleri godet nga pas autobusin 

Një aksident me pasojë një fëmijë të plagosur ka ndodhur paraditen e sotme në aksin Lezhë-Milot, pranë ishull Shëngjinit. Burimet bëjnë me dije se...

Aksident në aksin Lezhë-Milot, një i plagosur

Një person është plagosur dhe ka përfunduar në spital, si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Milot. Mjeti tip “Skoda”...

Aksident i trefishtë në aksin Lezhë-Milot

Një aksident i trefishtë ka ndodhur në aksin Lezhë-Milot, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur dy gra. Policia njofton se në këtë aksident...

Tritol në mobilierinë e biznesmenit, detajet nga policia

Një sasi e dyshuar lëndë plasëse ka shpërthyer në një mobilieri në aksin rrugor Lezhë-Milot. Burime zyrtare të policisë njoftojnë se ngjarja ka ndodhur...

Aksident i rëndë, makina përplas për vdekje këmbësorin

Një aksident me pasojë jetën ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Lezhë-Milot, pranë kryqëzimit Ishull Lezhë. Një mjet ka përplasur 60-vjeçarin Gjon Kola, i...

Aksident në autostradën Lezhë-Milot, dy të plagosur

Një aksident ka ndodhur pak çaste më parë në autostradën Lezhë-Milot. Burimet paraprake, ende jo zyrtare, bëjnë me dije se një mjet tip “Golf 5",...

Aksident i rëndë në aksin rrugor Lezhë-Milot, humb jetën 39-vjeçari

Një aksident me pasojë jetën ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, në aksin rrugor Lezhë-Milot. Një makinë e drejtuar nga 39-vjeçari me inicialet A.I., ka...

Makina përplas 17-vjeçaren në Lezhë-Milot

Një 17-vjeçare është plagosur si pasojë e një aksidenti shënuar mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Lezhë-Milot. Sipas njoftimit të policisë, drejtuesi i automjetit me...

Të fundit

Reshje dhe borë, si do të ndryshojnë temperaturat nesër

Vendi ynë për ditën e premte pritet të jetë nën ndikim të masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti do të nisë me kthjellime dhe...

Tr*toli në banesën e Dukës, avokati i autorit të dyshuar nxjerr faktet

34-vjeçari Arlen Hasanaj nuk e ka pranuar akuzën se ka vendosur tritolin në portën e Armand Dukës. Avokati i tij provon përmes pamjeve filmike,...

Retorika antishtet si promovim i vetëgjyqësisë dhe pandëshkueshmërisë

Nga: Preç Zogaj Tek ishte ngulur në oborrin e PD-së në datën tetë janar, Sali Berisha ka parë t’i kalojnë përanash dhe para syve sulmet...

Sot Dinamo-Partizani në “Air Albania”, rrugët që do të bllokohen

Sot pritet me mjaft emocion ndeshja Dinamo-Partizani, që do zhvillohet në orën 16:45 në stadiumin “Air Albania”. Policia e Tiranës ka marrë një plan...

PD depoziton kallëzim penal në SPAK kundër Veliajt

Partia Demokratike ka dorëzuar sot në SPAK një kallëzim ndaj kryetarit të Bashkisë Tiranë Erion Veliaj, dhe zyrtarë të tjerë të Bashkisë Tiranë, për...