E shtunë, 31 Tetor, 2020
7 C
Tirana

Etiketa

Kryemadhi

“Luftë doni, luftë do të ketë!”, Patozi tregon prapaskenat e zgjedhjeve

Ish-deputeti i PD-së, aktualisht kryetar i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi, ka shpërndarë një shkrim të gazetës 'Rilindja Demokratike', ku ndodhen 4 personazhe që janë...

Kryemadhi-Veliajt: I ke deklaruar fustanet Dolce & Gabbana të gruas, po vilat?

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, i është përgjigjur të gjitha akuzave të parashtruara nga ana e kryebashkiakut Veliaj, për vilën private në Gjirin e...

“Do bëhet pallat”/Veliaj: “Sami Frashëri” do ndërtohet aty ku ka qenë

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ka reaguar menjëherë pas denoncimeve të kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhi, e cila tha në emisionin “Opinion” se aty...

‘Vetë bëhesh president, gruan e emëron kryetare partie’, Koçi ‘thumbon’ Metën 

Zv.ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi, teksa ka publikuar disa pamje nga një takim, thotë se socialistët po përgatiten për fitoren. Ai nuk ka lënë...

Greva/Kryemadhi-Ramës: Ato s’janë mish për top për inatet politike

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, i dërgon një mesazh kryeministrit Edi Rama, pas takimit me gratë greviste të Ballshit. Gratë janë në grevë për...

Kryemadhi zbulon emrat e personave që do të zëvendësojnë Ramën në krye të PS-së

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka zbuluar emrat e trashëgimtarëve që do të zëvendësojnë Ramën në krye të PS-së. E ftuar...

Maska me detyrim/ Kryemadhi thirrje qytetarëve: Përgjigjuni çdo polici që ju ndalon, kjo është qesharake

Monika Kryemadhi ka dalë kundër urdhërit për mbajtjen e maskave në rrugë. Në një intervistë në RTV Ora, kryetarja e LSI, Kryemadhi kërkoi nga...

“As haja e as pija. Më është dashur pak kohë të rikuperohem”, Kryemadhi tregon operacionin që ka kryer

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, i është nënshtruar para tre javëve një operacioni për heqjen e bajameve. Këtë detaj e ka zbuluar vetë ajo,...

Kush është kryetar i LSI-së, Meta apo Monika? Taulant Balla thumbon presidentin

Kreu i Grupit Parlamentar, Taulant Balla, ka dhënë komentin e tij lidhur me përplasjet e vazhdueshme të PS me LSI dhe presidentin Meta. Ai...

Mos u bini borive të alarmit dhe të fitores njëkohësisht

Nga: Mero Baze Ka nisur një fushatë e lodhshme paralajmërimesh nga opozita, që po përpiqet gjashtë muaj para zgjedhjeve, të krijojë klimën e pasigurisë ndaj...

Të fundit

Me Co*id-19, presidenti i klubit të Serisë A shtrohet në spital

Koronavirusi vazhdon të përhapet me shpejtësi në futbollin italian. Së fundmi ka rezultuar pozitiv edhe presidenti i Torinos, Urbano Kairo. Ai është shtruar në spitalin “San...

Covid-19, Belgjika vendos kufizime të reja

Belgjika do të vendosë rregulla më të rrepta të izolimit nga e hëna (2 nëntor), duke mbyllur bizneset jo-thelbësore dhe duke kufizuar vizitat në...

Tërmeti në Izmir, 17 të vdekur dhe mbi 700 të plagosur

Të paktën 17 persona humbën jetën dhe mbi 700 të tjerë u plagosën si pasojë e tërmetit 6,6 ballë që ka goditur ujërat e...

Do bëhet kryeministri i Shqipërisë? Meta tregon ambicien e tij

Nga reagimet e tij të ashpra ndaj kryeministrit Edi Rama, të shumtë janë ata që mendojnë se Presidenti i Republikës, Ilir Meta po zë...

Meta: Jam lideri i Shqipërisë, Rama do ta çojë Shqipërinë në drejtim të paditur

Nga reagimet e tij të ashpra ndaj kryeministrit Edi Rama, të shumtë janë ata që mendojnë se Presidenti i Republikës, Ilir Meta po zë...