E premte, 10 Prill, 2020
5 C
Tirana

Etiketa

kriminelet

Paketa Anti-KÇK/ Qytetarët: Politikanëve i ka mbetur të kapin veten dhe të varen

Nga Anxhela Ferra Gjatë përfundimit të vitit 2019-të, kryeministri Edi Rama prezantoi paketën Anti-KÇK. Me këtë projektligj, të ashtuquajtur anti “Kap çfarë të Kapim”, qeveria...

Basha flet me emra, nxjerr politikanët që kanë mbështetjen e Ramës (video)

Kryedemokrati Basha, me anë të një video-mesazhi ka shfaqur kartelat kriminale të bashkëpunëtorëve politikë të kryeministrit Edi Rama. Në video, sipas PD-së, është një kartelë...

Lirimi i Lushtakut/ Ambasadori britanik me tone të ashpra: Kriminelët ecin lirshëm

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë Ruairi O’Connell, ka reaguar ashpër ndaj vendimit të Gjykatës Themelore në Prishtinë e cila liroi Sami Lushtakun...

Bushati: Hajdutët, kriminelët dhe gardistët e Berishës janë në krah të Ramës

Analisti Andi Bushati ka komentuar deklaratën e ish-kryeministrit, Sali Berisha, i cili ka thënë se nëse do, e merr Kryeministrinë dhe institucionet për pak...

Intervista/ Rrahman Parllaku: Ja katër kriminelët e Shqipërisë, pse s’e vramë Enverin

Gjeneral, Rrahman Parllaku i cili rreth një mua më parë mbushi 100-vjeç, në një intervistë për gazetarin Roland Qafoku në emisionin “Debati në Channel...

Basha: S’ka kompromis me ne, do shporrim qeverinë e kapur nga kriminelët

Bashkëngjitur tre fotove nga protesta e një dite më parë, kreu i PD-së, Lulzim Basha thotë se tashmë ka ardhur fundi i kësaj qeverie,...

Grabitja/ “Kriminelët kishin bashkëpunëtorë”, Berisha publikon mesazhin e ekspertit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një mesazh, ku pretendohet se është dërguar nga një ekspert i Aviacionit Civil. Në mesazh thuhet se autorët e grabitjes...

“Kriminelët po e tërheqin zvarrë”/ Vasili sulmon Ramën: Të pret burgu

Kryetari i Grupit të LSI-së, Petrit Vasili përmes një statusi në Facebook shkruan se kryministrin Rama e pret burgu, pasi, sipas tij e ka...

Vrasja e avokatit të “kriminelëve”/Merren në pyetje familjet e të “fortëve”

Prej mbrëmjes së djeshme, Policia e Shtetit ka nisur menjëherë hetimet për të gjetur ekzekutorin e avokatit të njohur, Revik Gurra, në Elbasan. I...

Kryemadhi shpërthen ndaj diplomatëve: Po favorizojnë kriminelët

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka lëshuar deklarata të forta në drejtim të diplomatëve të huaj në Shqipëri, duke u shprehur...

Të fundit

Një 107-vjeçare në Holandë, njeriu më i moshuar që fiton ndaj koronavirusit

Një 107-vjeçare nga Holanda është bërë personi më i vjetër që ka arritur të mposhtë koronavirusin. Cornelia Rias nga Holanda ishte konfirmuar me koronavirus më...

Koronavirusi shënon një tjetër viktimë në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë ka bërë me dije se një tjetër person ka ndërruar jetë, si pasojë e koronavirusit. Përmes një deklarate për mediat,...

Koronavirusi/ Rama: Kjo situatë mund të zgjasë deri në 3 vite

Kryeministri Edi Rama ka folur në lidhje me mundësinë për lehtësimin e masave shtrënguese, të ndërmarra me synim frenimin e përhapjes së mëtejshme të...

Paketa e ndihmës/ Rama tregon kategoritë që përfitojnë

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se nga java e ardhshme do të prezantohet paketa e zgjeruar e ndihmës. I ftuar në emisionin “Open” në Top...

Shkëlqim Hajdari qetëson fermerët: Asnjë prodhim i juaji nuk do të mbetet stok

Kryeinspektori i Përgjithshëm, Shkëlqim Hajdari ka qetësuar fermerët duke premtuar mbledhjen, magazinimin dhe eksportimin e prodhimeve të tyre. Në një lidhje Skype për emisionin “Alert”...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT