E enjte, 1 Tetor, 2020
12 C
Tirana

Etiketa

kercenimet

“U kërcënua në telefon”, Behgjet Pacolli tregon si qëndron e vërteta

Kryetari i AKR, Behgjet Pacolli është shprehur se nesër në orën 11:00 do ta dorëzojë mandatin e tij si zv.kryeministër dhe ministër i Jashtëm. Në...

Kërcënimet e Iranit/ Mustafaj: Shqipëria, vendi më i rrezikuar në Ballkan

Ish-ministri i Jashtëm, Besnik Mustafaj është shprehur se kërcënimi i Iranit nuk e prek Shqipërinë. I ftuar në rubrikën “Opinion” në News24, Mustafaj tha se...

Trump thirrje Evropës: Tërhiqu nga marrëveshja me Iranin

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka mbajtur një fjalim drejtuar popullit amerikan pas sulmit të Iranit. Nga Shtëpia e Bardhë, Trump...

“Po mbron qentë e ish-Sigurimit”/ Tufa i përgjigjet Ramës, publikon SMS-të

Agron Tufa ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Rama, në lidhje me kërcënimet e marra nga shkrimtari. Rama tha në emision “Java” në RTSH...

Artan Lame bën publike kërcënimet serioze që ka marrë

Artan Lame, Drejtori i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, ka treguar kërcënimet që ai ka marrë sa i përket çështjes së pronave në bregdet. I...

Rudina Hajdari flet për kërcënimet: Ndihem më e qetë

Deputetja Rudina Hajdari në emisionin “Kjo javë” në “News24” foli mbrëmjen e sotme për kërcënimet e marra. Ajo theksoi se aktualisht ndihet më e qetë. “Ndihem...

“Hëngshin kokat e njëri-tjetrit”/ Artan Hoxha paralajmëron Ramën

Pas atentatit që i ndodhi një ditë më parë prokurorit të Durrësit, gazetari Artan Hoxha ka reaguar ndaj kryeministrit Rama. Hoxha ka paralajmëruar Ramën, pas...

Deputeti shqiptar kërcënohet me jetë: Unë funksionoj me të drejtën zakonore!

Deputeti Kujtim Gjuzi, thotë se ka marrë mesazhe kërcënuese nga persona me pushtet. Gjuzi ua ka kthyer me të njëjtën monedhë, teksa flet për...

“Ta pres fytin”/ Çmendet trajneri serb, kërcënon tifozët (video)

Një sjellje aspak normale e trajnerit serb Nenad Lalatoviç është duke bërë xhiron e rrjetit. Ndonëse fitoi dje, numri një i stolit të Vojvodinës...

DW: Kërcënimet e Turqisë të merren seriozisht

Trupat turke në Siri duket se janë gati para një marshimi tjetër në Siri. Një hap i tillë mund të ketë pasoja shkatërruese, komenton...

Të fundit

Tajvan, prodhohet roboti që kryen 2 mijë teste virusi në ditë

Një kompani bioteknologjike në Tajvan ka prodhuar një robot, që ka aftësinë të kryejë brenda një dite më shumë se 2 mijë teste të...

Agron Duka: Rama nuk do t’ia dijë për rregulla loje

Kreu i PAA Agron Duka tha sot në emisionin Arena se kryeministri Rama si politikan nuk do t’ia dijë për rregulla loje, kur ka interes...

Britani e Madhe, doktorët me kostum fluturues për emergjencat shëndetësore

Skuadrat e urgjencave shëndetësore dhe inxhinierët në Britaninë e Madhe thanë të martën se kishin testuar me sukses kostumin e parë fluturues në botë...

Tremujori i dytë, ekonomia në Shqipëri bie me 10%

Në Shqipëri, Prodhimi i Brendshëm Bruto shënoi një rënie të fortë, duke u tkurrur me 10.29 përqind në tremujorin e dytë të vitit, si...

Nuk ndalet Inter, 9 gola në 2 ndeshje

Inter ka shpartualluar në ndeshjen e dytë Beneventon dhe ka fituar 2-5 në transfertë ndaj Beneventos dhe bashkë me sfidën ndaj Fiorentinës ka shënuar...