E hënë, 25 Maj, 2020
22 C
Tirana

Etiketa

jan prenga

Rrëmbimi i Jan Prengës, Gjykata liron babain e Altin Hajrit

Gjykata ka liruar sot nga burgu shtetasin Bajram Hajri, i cili është një nga të akuzuarit për rrëmbimin e Jan Prengës. Gjykata ka vendosur t’i...

“Arrest me burg” për 6 të akuzuarit për ekzekutimin e Jan Prengës

Gjykata e Posaçme e Shkallës së Parë për Korrupsionin dhe Krimin e organizuar ka rikonfirmuar sot masat e sigurisë për 6 personat e akuzuar...

Dalin pamjet, Jan Prenga vëzhgohej nga një person teksa pinte kafen me një grua

Detaje të reja janë zbardhur nga rrëmbimi dhe më pas vrasja e Jan Prengës më 17 Janar në qytetin e Kamzës. “Top Channel” ka siguruar...

Rasti i Jan Prengës/ Zbulohen prova të reja në afërsi të resortit “Golden”

Zbardhen detaje të tjera në lidhje me pengmarrjen dhe ekzekutimin e Jan Prengës. Bëhet me dije se pranë vendit ku mendohet të jetë mbajtur peng...

Pengmarrja e Prengës/Flet pajtuesi gjaqeve: Ja pse u përfshi djali im nga Anglia

Kryetari i Shoqatës së Misionareve të Paqes dhe Pajtimit të Gjaqeve në Shqipëri, Nikollë Shullani ka folur në lidhje me atentatin e bërë ndaj...

27 minuta video/ Klodiana Lala flet për pamjet e rënda nga rrëmbimi i Prengës

Në emisionin "Opinion", janë publikuar pamje të videos së kamerave të sigurisë ku shfaqen momentet e zhdukjes së trupit të pajetë të Jan Prengës,...

“Fshinë gjurmët, hoqën rrobat dhe pinë cigare”, gazetarja flet për Jani Prengën

Gazetarja Klodiana Lala ka folur mbrëmjen e sotme në “Opinion”, për pamjet ku tregohet vrasja e Jani Prengës. Ajo ka deklaruar se personat që...

Gazetarja paralajmëron: Ja çfarë ndodh nëse gjendet trupi i Jan Prengës

Gazetarja Klodiana Lala ka treguar detaje të reja në lidhje me rrëmbimin dhe ekzekutimin e shtetasit Jan Prenga. E ftuar në rubrikën “Opinion” në News24,...

Dalin pamje të reja nga rrëmbimi i Jan Prengës, publikohet dëshmia e vëllait

Dalin në dritë pamje të reja nga rrëmbimi dhe ekzekutimi i shtetasit Jan Prenga. Pamjet e siguruara nga Klodiana Lala janë kapur nga kamerat e...

Solucion për të fshirë gjurmët, momenti tragjik kur nxirret trupi i Jan Prengës

“Top Channel” ka mundur të sigurojë nga burime pranë laboratorit kriminalistik, fotot ekskluzive të videos së vetme që fakton rrëmbimin e Jan Prengës. Në video...

Të fundit

VIDEO/ Muzikantët nga Zvicra, këngë për godinën e Teatrit Kombëtar

Dy muzikantë nga Zvicra i kanë kushtuar një këngë shembjes së Teatrit. Kënga është e kënduar në gjuhën e italiane, por janë përdorur edhe...

Parashikimi i motit për ditën e sotme, 25 maj 2020

Pjesa e parë e ditës mbetet në ndikimin e kthjellimeve në vend, por mesdita dhe pasditja sërish shtojnë vranësirat në territor, ndërsa reshje priten...

Grenell jep dorëheqjen nga posti i ambasadorit? DW zbardh prapaskenat

Ambasadori amerikan në Berlin, Richard Grenell, i ngarkuar edhe për dialogun Kosovë-Serbi nuk kishte shumë miq në Berlin me mënyrën e tij jodiplomatike. Tani...

Ndahet nga jeta ish-kreu i PD-së në Mirditë/ Basha: Drejtues i shkëlqyer vendor

Kreu i PD-së, Lulzim Basha bën me dije se është ndarë nga jeta ish-kryetari i Partisë Demokratike në Mirditë, Preng Toma. Përmes një postimi në...

Thyen punishten e mermerit dhe vodhën, arrestohen 4 të rinjtë në Tepelenë

Policia ka arrestuar 4 persona në Tepelenë, pasi dyshohet të kenë vjedhur një punishte mermeri. Ngjarja në fjalë ka ndodhur 5 ditë më parë. Në...
WhatsApp KONTAKTO TT