E shtunë, 31 Tetor, 2020
11 C
Tirana

Etiketa

humb

E trishtë/ Baton Haxhiu humb njeriun e tij më të shtrenjtë

Gazetari i njohur, Baton Haxhiu, ka humbur njeriun e tij më të shtrenjtë, nënën. Lajmi bëhet i ditur nga kreu i PDK-së, Kadri Veseli. Ky...

VIDEO/ Neymar shpërdoron dy raste vetëm për vetëm me portierin

Po luhet mbrëmjen e sotme ndeshja mes Atalantës dhe PSG-së, e vlefshme për ‘Champions League’. Pak minuta më parë ka përfunduar pjesa e parë, me...

Mjeku: Koronavirusi është dobësuar, mund të zhduket vetë pa nevojën e vaksinës

Mjeku i sëmundjeve infektuese në Itali, Matteo Bassetti shprehet se koronavirusi është dobësuar shumë. Sipas tij, virusi po “ndryshon në ashpërsi” dhe pacientët tani po...

Prindërit i dalin “motër e vëlla”, qytetari humb Lotarinë Amerikane

“Tirana Today” ka vendosur që të risjellë lajmet më të lexuara të vitit 2019 dhe një herë në vëmendjen e lexuesve. Nisi sot aplikimi për...

Çifti nga Hungaria humb në Llogara, policia në kërkim prej orësh

Një çift nga Hungaria, pasi kishin dalë për të eksploruar zonat dhe shtigjet në Llogara dhe Karaburun mbrëmjen e sotme, kanë parë se kanë...

Aksident në punë, humb jetën 60-vjeçari

Një 60- vjeçar nga qyteti i Përmetit ka humbur jetën ditën e sotme si pasojë e një aksidenti në punë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës...

Pësoi arrest kardiak në det, humb jetën pushuesja në Vlorë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Vlorës, ku një e moshuar ka humbur jetën. Ngjarja ka ndodhur në...

Tensione në Kamëz/ Policia hedh gaz lotsjellës, një efektiv humb ndjenjat (Video)

Tensione të shumta ka pasur mëngjesin e sotëm në Kamëz, ku një grup militantësh të PD-së kanë tentuar të thyejnë portën e një shkolle...

Pamje të rënda/ Pushuesja 70-vjeçare humb jetën në Vlorë

Një pushuese është gjetur e pajetë në plazhin e Vjetër të Vlorës. Viktima është identifikuar si Shoha Baci, e moshës rreth 60-vjeç, ndërsa dyshohet...

Aksidenti tragjik në Tiranë, humb jetën babi, nëna dhe vajza

Një aksident i rëndë ka ndodhur një natë më parë në Tiranë, në afërsi të një rrethrrotullimi pran një qendre tregtare. Makina në të...

Të fundit

Me Co*id-19, presidenti i klubit të Serisë A shtrohet në spital

Koronavirusi vazhdon të përhapet me shpejtësi në futbollin italian. Së fundmi ka rezultuar pozitiv edhe presidenti i Torinos, Urbano Kairo. Ai është shtruar në spitalin “San...

Covid-19, Belgjika vendos kufizime të reja

Belgjika do të vendosë rregulla më të rrepta të izolimit nga e hëna (2 nëntor), duke mbyllur bizneset jo-thelbësore dhe duke kufizuar vizitat në...

Tërmeti në Izmir, 17 të vdekur dhe mbi 700 të plagosur

Të paktën 17 persona humbën jetën dhe mbi 700 të tjerë u plagosën si pasojë e tërmetit 6,6 ballë që ka goditur ujërat e...

Do bëhet kryeministri i Shqipërisë? Meta tregon ambicien e tij

Nga reagimet e tij të ashpra ndaj kryeministrit Edi Rama, të shumtë janë ata që mendojnë se Presidenti i Republikës, Ilir Meta po zë...

Meta: Jam lideri i Shqipërisë, Rama do ta çojë Shqipërinë në drejtim të paditur

Nga reagimet e tij të ashpra ndaj kryeministrit Edi Rama, të shumtë janë ata që mendojnë se Presidenti i Republikës, Ilir Meta po zë...