Kronikë

Aksidenti tragjik në Tiranë, humb jetën babi, nëna dhe vajza


               Publikuar në : 08:08 - 16/06/19 Enno

Një aksident i rëndë ka ndodhur një natë më parë në Tiranë, në afërsi të një rrethrrotullimi pran një qendre tregtare. Makina në të cilën udhëtonin një familje me 5 anëtarë ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Për pasojë raportohet të kenë humbur jetën babai, nëna, vajza dhe janë plagosur dy fëmijë të tjerë të familjes.

Bëhet me dije se edhe gjendja e tyre shëndetësore është e rëndë. Për ngjarjen e rëndë priten informacione të detajuara në vijim.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT