E hënë, 21 Qershor, 2021
31.5 C
Tirana

Etiketa

Vajza

Nuk ndodh vetëm në Shqipëri, në Austri po vr*ten gra/vajza në masë alarmante

Vienë Një grua 35-vjeçare ishte duke punuar në një dyqan ‘Tobacco’ në Vienë kur sipas autoriteteve ish i dashuri i saj e spërkati me benzinë...

Stop zgjidh trajtimin e vajzës me çrregullime të spektrit autik

Emisioni Stop në Tv Klan ka udhëtuar drejt Vlorës për të trajtuar problematikën e një vajze 15-vjeçare me çrregullime të spektrit autik. Babai i...

Vajza e gjyqtares Hoxha: Mamaja u detyrua që t’i lironte të dënuarit nga burgu

Vajza e gjyqtares Enkeleda Hoxha ka bërë një deklaratë të fortë në lidhje me mamanë e saj. Ajo është shprehur se mamaja e saj ka...

Lufta për pasurinë, 25-vjeçarja: Jam e bija e Maradonës, do bëj testin e ADN-së

Emri i saj është Magali Gil dhe është 25 vjeç. Sipas “Daily Mail” ajo është vajza tjetër italiane e dyshuar e Diego Armando Maradonas. Magali...

Dhunuan vajzën pasi u lidh me serbin, Franca dëbon familjen myslimane boshnjake

Autoritetet franceze kanë dëbuar një familje nga Bosnja dhe Hercegovina pasi ata kishin rrahur vajzën e tyre dhe ia kishin qethur flokët vetëm për...

“Të dua”, publikohen komentet e 46-vjeçarit nga Pogradeci për 14-vjeçaren që përdhunoi

Janë zbardhur të tjera detaje mbi abuzimin seksual të Blerim Bizgjonit, ndaj një vajze 14-vjeçare, në Vërdovë të Pogradecit. Vajza ka denoncuar ngjarjen në polici, ku...

Media publikon luksin ku Berlusconi po kurohet ndaj Covid, reagon ashpër vajza e tij

Silvio Berlusconi prej disa ditësh ndodhet në spital ku po kurohet nga koronavirusi. Vajza e tij është shprehur se kjo sëmundje meriton kujdes ndaj...

Mizore/ Si i ngriti kurth babai vajzës 23-vjeçare për ta ekzekutuar në Malin me Gropa

Rrjeti është tronditur nga një vrasje që ka ndodhur 8 vite më parë, dhe që është zbardhur nga policia. Autorë të tij janë babai...

Zhduket prej tre ditësh 14-vjeçarja në Vlorë, babai tregon gjurmët e saj të fundit

Një vajzë 14-vjeçare nga Vlora është shpallur e humbur, pasi është larguar prej 3 ditësh nga shtëpia e saj. Babai i Argita Liços kërkon ndihmë...

‘Jetëgjati nuk bëhet jetëshkurtër’/Makina e fluturon në ajër, 11-vjeçarja ngrihet pa probleme VIDEO

Një 11-vjeçare ka shpëtuar pa asnjë lëndim, ndonëse makina e ka fluturuar në ajër. Pamjet e shpërndara nga ana e policisë si një paralajmërim për...

Të fundit

“Ndërmarrjet e ujësjellësit me militantë”, Rama zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Rama ka ashpërsuar tonet për ndërmarrjet e ujësjellësit, duke thënë se punësoheshin militantët. Gjatë prezantimit të investimit në godinën e re të ujësjellësit...

Sfidat e brendshme dhe ato globale të Xho Bajden për vaksinimet anti-Covid

Nga Douglas E.Schoen “The Hill” Javën e shkuar amerikanët morën lajmin lehtësues se dy nga ekonomitë më të mëdha në vend, ajo e shtetit të...

Cilët rrezikohen në PD pas analizës?

Formati i analizës së Partisë Demokratike, i përcaktuar nga Kryesia në mbledhjen e së premtes së 18 qershorit, pritet të shënjojë jo vetëm hartën...

Euro 2020/ Sot mbyllet grupi C, Holanda fut talentet e rinj, Sheva do fitore

18:00: Maqedonia e Veriut - Holanda (Grupi C, Amsterdam) Me Holandën tashmë të kualifikuar si fituese e grupit dhe Maqedoninë e Veriut si e fundit...

“Blindohet” Saranda/Atentati ndaj biznesmenit, ndalohet një nga autorët

Sa i takon atentatit me 20 plumba ndaj pronarit të "Orange" në Sarandë, në pranga ka rënë Redjan Hadëri, një nga autorët e plagosjes...