E enjte, 28 Tetor, 2021
5.5 C
Tirana

Etiketa

gruan

Hodhi nga kati i dytë ish-bashkëshorten, arrestohet 47-vjeçari

Një 47-vjeçar nga Fieri është arrestuar në flagrancë nga policia, pasi ka ushtruar dhunë ndaj ish-bashkëshortes së tij. Sipas policisë, autori ka hyrë në shtëpinë...

Theu arrestin shtëpiak, gazetari italian zihet ‘mat’ nga policia në një restorant

Gazetari i njohur italian, Emilio Fede, është arrestuar pasi theu masën e “Arrestit shtëpiak”, dënim i marrë për akuzën e evazionit fiskal. Sipas “Corriere Della...

Ekzekutoi gruan/ Del para Gjykatës Lulzim Cuku, asnjë familjar i tij në sallë

Lulzim Cuku i cili ekzekutoi bashkëshorten e tij Majlinda Cukun në sy të fëmijëve, ka dalë sot para Gjykatës. Raportohet se asnjë familjar i tij...

Ekzekutoi gruan/ Dëshmia e 45-vjeçarit: E kishte kthyer shtëpinë në bordello

Së fundmi është zbardhur dëshmia e burrit që vrau me thikë bashkëshorten në sy të fëmijëve. 45-vjeçari e qëlloi për vdekje me thikën e bukës...

Hodhën gruan në rezervuar, 3 të rinjtë dalin para gjykatës

Tre të rinjtë të cilët vranë dhe hodhën në rezervuar 50-vjeçaren nga Mallakastra, kanë dalë përpara gjykatës së Fierit për t’u njohur me dënimin. Ndërkohë...

“Gënje në polici, ose nuk i sheh më 3 fëmijët”, historia e dhimbshme e të riut

Historia e dhimbshme e 30-vjeçarit nga Kruja, Ermir Keqi, u trajtua sot në studion e emisionit me “Zemër të Hapur”, në News24. Në vitin 2017, Ermiri...

Shqiptari masakron me thikë gruan e tij në Gjermani

Një krim i rëndë ka ndodhur në Gjermani, teksa një 44-vjeçar nga Kosova dyshohet se ka vrarë gruan e tij 33 vjeçe në sytë...

“S’mbaj mend”/ Deklarata e “çuditshme” e shqiptarit që ekzekutoi gruan në Angli

Fatos Xheta, shqiptari që akuzohet se ka vrarë me thikë bashkëshorten e tij ka dëshmuar sot para trupit gjykues në Angli. Teksa merrej në pyetje,...

Vrau gruan në sy të djalit dhe u gjet i mbytur në det, zbardhet ekspertiza për Ardian Kukën

Zbardhet ekspertiza mjeko-ligjore e Ardian Kukës, i cili u gjend i mbytur në bregdetin e Sektorit Rinia, pasi kishte qëlluar për vdekje me thike...

Elbasan/ Kërcënonte gruan dhe familjarët se do t’i vriste me granata, kapet burri

Një 36-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi ka kërcënuar me jetë bashkëshorten dhe familjarët e saj. Sipas njoftimit të policisë, personi i...

Të fundit

Krujë/ 700 të helmuar në Krujë, fekale dhe urinë bagëtish në ujin e pijshëm

Ka shkuar në mbi 700 numri i qytetarëve të helmuar në Krujë, të cilët kanë kërkuar ndihmë mjekësore. Situata vijon të mbetet kritike, ndërsa...

Debate në Kuvend/Rushaj: Të diskutojmë për Krujën, Balla: Jo debate kafenesh

Helmimi i qytetarëve në Krujë është kthyer në një "mollë sherri" mes kreut të grupit parlamentar të PD-së, Alfred Rushaj dhe kreut të grupit...

Naftëtarët e Ballshit mblidhen para uzinës: Të opozitës vinë vetëm për votat

Naftëtarët e Ballshit janë mbledhur paraditen e sotme para uzinës në një tubim, pasi ende nuk ka një vendim se çfarë do të bëhet...

Pse askush në PD nuk po gëzon për “kandidaturën” e Sali Berishës?

Nga: Mero Baze Sali Berisha shpalli për herë të tretë kandidaturën e tij për të qenë në krye të Partisë Demokratike. Herën e parë më...

“Foltorja sjell largimin e Bashës e Ramës”, Topalli mbështet Berishën

Ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, ka deklaruar se “Foltorja” e Sali Berishës ishte iniciativa më e mirë që mund të ndodhte nga lideri historik i demokratëve....