E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

filmin

Frenk Kostelo, kush ishte mafiozi që frymëzoi Don Korleonen në filmin “Kumbari”

Ashtu si Don Vito Korleone në filmin “The Goodfather” (Kumbari), Frenk Kostelo kishte shumë ndikim mbi politikanët, nuk pranoi të konsumonte asnjëherë drogë, dhe...

Publikohet traileri, njihuni me filmin ku DiCaprio dhe Brad Pitt luajnë bashkë

Është publikuar sot traileri i filmit të shumëpritur të regjisorit Quentin Tarantino, i cili sjell bashkë në role kryesore dy aktorët më të mëdhenj...

Drogë dhe jetë të shthurur/ Vulë, skenari më i mirë në Itali, regjisori Tertini vjen me filmin e pestë

Intervistoi: Klaudia Malaj/Viktoria një vajzë 28 vjeçare është dërguar nga shteti gjerman për në ambasadën e Kosovës. Të gjitha aplikimet për vizën gjermane, dosjet...

(VIDEO) Skandal! Në filmin “Nëntori i Dytë” thirret: Rroftë Enver Hoxha!

Shumëkush e ka parë filmin “Nëntori i Dytë” i cili bën fjalë për shpalljen e pavarësisë së Shqipërisë më 28 nëntor 1912.  Por, si...

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...