E premte, 3 Dhjetor, 2021
10.5 C
Tirana

Etiketa

euro

Të dhënat nga tregu valutor, euro s’ka pësuar ndryshime

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re rritje e dollarit, paundit britanik dhe frangës zvicerane. Ndërsa euro s'ka pësuar ndryshime. Më poshtë do të...

Njihuni me këmbimin valutor, 30 nëntor 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re rritje e dollarit, paundit britanik dhe frangës zvicerane. Ndërsa euro s'ka pësuar ndryshime. Më poshtë do të...

Njihuni me këmbimin valutor, 27 nëntor 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rënie e lehtë e euros, paundit britanik dhe frangës zvicerane, ndërsa dollari ka shënuar rritje. Më...

Njihuni me këmbimin valutor, 26 nëntor 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rënie e lehtë e euros, paundit britanik dhe frangës zvicerane, ndërsa dollari ka shënuar rritje. Më...

Njihuni me këmbimin valutor, 24 nëntor 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rënie e lehtë e euros, paundit britanik dhe frangës zvicerane, ndërsa dollari ka shënuar rritje. Më...

Njihuni me këmbimin valutor, 23 nëntor 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rënie e lehtë e euros, ndërsa paundi britanik, franga zvicerane dhe dollari kanë shënuar rritje. Më...

Rënie e frangës zvicerane dhe rritje e dollarit, si paraqiten vlerat e euros

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rënie e lehtë e euros dhe frangës zvicerane, ndërsa paundi britanik dhe dollari kanë shënuar...

Rënie e lehtë e euros dhe frangës zvicerane, këmbimi valutor për sot

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rënie e lehtë e euros dhe frangës zvicerane, ndërsa paundi britanik dhe dollari kanë shënuar...

Njihuni me këmbimin valutor, 16 nëntor 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rënie e lehtë e dollarit dhe euros, ndërsa paundi britanik ka shënuar rritje. Franga zvicerane...

Këmbimi valutor/ Euro dhe paundi britanik në rënie, rritje të lehtë e dollarit

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rritje të lehtë e dollarit. Paundi britanik dhe euroja kanë shënuar rënie, ndërsa franga zvicerane...

Të fundit

Bora dhe Semi do të “hakmerren” ndaj Donaldit në “Për’puthen Prime”

Puthjet e Donaldit me Beatrixin, kanë shkaktuar një bum komentesh në rrjet. Fansat janë ndarë në grupe, ndërsa ende nuk ka patur një reagim...

Sfida mes një intelektuali që kërkon të vërtetën dhe një politikani që gënjen

Nga: Andi Bushati Ka një aksiomë të mirënjohur që shpjegon përplasjen e një politikani me një intelektual në arenën publike: Sipas saj, i pari tenton...

S’donte të bënte vaksinën, italiani shkoi me krahun prej silikoni

Disa mund të akuzohen se po përpiqen t'i shmangen sistemit për të marrë një certifikatë vaksine, por mbase askush nuk është aq i shkathët...

S’ka më lavazhe e servise makinash poshtë pallateve!Veliaj tregon masat e reja

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, gjatë një dëgjese të zhvilluar me ministren e Mjedisit dhe Turizmit, Mirela Kumbaro, dhe përfaqësues të institucioneve të përfshira...

Vrasja e ish-deputetit, Artan Hoxha nxjerr videon

Kristian Klemendit dhe Marjan Kolës, të dyshuar për vrasjen e Pashko Ujkës u është komunikuar arrestimi ditën e sotme. Edhe pse ata kanë mohuar...