E enjte, 1 Tetor, 2020
24 C
Tirana

Etiketa

emision

Revoltohet Shqipja e “Përputhen”, rrjeti e ‘kryqëzoi’ me komente negative

Shqipe Hysenaj është një nga vajzat më të komentuara në 'Perputhen", kjo për shkak të natyrës ekspresive. Ajo shpesh në emision ka debatuar ashpër me...

“Çfarë ke që bërtet si laraskë? Je gjë gruaja ime që të jap llogari?”, plas sherri në “Përputhen” (VIDEO)

Në puntatën e radhës të emisionit “Përputhen”, janë shkaktuar sërish debate të nxehta. Takimi mes Shqipes dhe Mevlanit duket se nuk ka shkuar ashtu...

“Robi plaket kur don vet” , Robert Berisha së shpejti në ekran si prezantues (VIDEO)

Muzikanti i njohur Robet Berisha, kërkon të rrëmbejë një vëmendje tjetër nga publiku i tij. Me një klip prezantimi mjaft intrigues, Roberti ka zbuluar se...

Zjarr në studion e emisionit “Mirmëngjes Greqi”, gazetarët marrin situatën në dorë (VIDEO)

Një incident ka ndodhur dje në një studio televizive në Greqi, ku gazetarët janë ngritur nga karriget ndonëse në transmetim LIVE, kur kanë parë...

“Sfida vazhdon edhe këtë vit”, Evi Reçi publikon datën e nisjes së emisionit (VIDEO)

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur Evi Reçi, do të prezantojë edhe këtë sezon emisionin e pasdites në “Vizion Plus”. Ajo ka lajmëruar ndjekësit e saj...

Jonida Shehu rikthehet me “Natën vonë”, ja ekrani ku do ta shohim së shpejti

Nuk kanë të ndalur ndryshimet me moderatorët për sezonin e ri. Prurje të reja, ndryshime ekranesh kanë qënë kryefjala e këtyre ditëve. Ndryshimet në sezonin...

Anila Çela merr drejtimin e pasdites në ekranin e News 24

Moderatorja e njohur Anila Çela, shumë shpejt do të jetë pjesë e ekranit ‘News 24’. Ajo ka zbuluar se do të drejtojë një format...

Arbër Hajdari njofton nisjen e emisionit “Historia e Fundjavës”

Drejtuesi i Fondacionit “Fundjavë Ndryshe”, Arbër Hajdari përmes një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar nisjen e emisionit të ri “Historia e Fundjavës”. Emisioni i...

Ellen DeGeneres heq dorë nga emisioni, gati për t’u përballur me hetimet

Ellen DeGeneres është një ndër figurat më të njohura dhe të dashura të ekranit, e cila ka fituar zemrat e publikut dhe popullariteti i...

Rudina Magjistari do largohet nga emisioni i pasdites? Ja çfarë njofton moderatorja

Në media të ndryshme, ditët e fundit ka qarkulluar lajmi se moderatorja Rudina Magjistari nuk do ta drejtojë më emisionin e saj të pasdites...

Të fundit

Zbardhet agjenda e mbledhjes së dy qeverive, Shqipëri-Kosovë

Zbardhet agjenda e mbledhjes së përbashkët të dy qeverive Shqipëri–Kosovë, e cila do të zhvillohet ditën e nesërme më 2 tetor. Delegacioni kosovar pritet të...

Vrasja e Azem Hajdarit/ Artan Hoxha nxjerr emrin e personit që i shkoi në zyrë dhe e lajmëroi se ishte në rrezik

Ish-kryeministri Sali Berisha, pak ditë më parë gjatë një emisioni televiziv foli për ezekutimin e Azem Hajdarit, ish-liderit legjendar të PD, dhe deklaroi se...

Itali/ Rritje ekstreme të shifrave, 2548 raste të reja në 24 orë

Italia ka regjistruar në 24 orët e fundit 2,548 raste me Covid-19. Ministria njoftoi po ashtu se si pasojë e koronavirusit humbën jetën 24 persona,...

Shorti i Champions League: Lojtari shqiptar përballë Mesit dhe Ronaldos

U hodh në Nion të Zvicrës, shorti Ligës së Kampioneve, kur 32 skuadrat mësuan kundërshtarët me të cilët do të përballen në grupet përkatëse. Për...

‘Valët e muzikës përhapin Cov*id-in’, eksperti: Specialistët do të grisin diplomat pas gjetjes së Klosit

Eksperti i shëndetësisë i Partisë Demokratike, Gazment Koduzi ka komentuar deklaratën e Ministrit të Turizmit Blendi Klosi, i cili më therët u shpreh se...