E martë, 19 Janar, 2021
-6 C
Tirana

Zbulohet e shkuara/Ana e “Për’puthen” e rritur në jetimore (FOTO)

Ana, aq shumë e komentuar në “Për’puthen”, ka pasur një jetë të vështirë dhe këtë shpesh e ka thënë edhe në emision. Herë pas here ajo ka treguar se ka kaluar një të shkuar të vështirë, por do të flasë kur të vijë momenti.

Vajza e “Për’puthen” ka rrëfyer më herët se ka punuar edhe si pastruese për të siguruar bukën e gojës. Madje ka trokitur derë me derë për të pastruar.

Kryefjala.com zbuloi se babai i Anës ka humbur jetën kur ajo ishte femijë, nderkohë që nëna e ka braktisur. Burime pranë Anes kanë treguar se nëna ka dërguar në jetimore Anën dhe vëllezërit e saj. Ana është rritur me 4 vëllezërit e saj në jetimore.

Ana është ndër vajzat që ka tërhequr më shumë vëmëndjen ne emision. Fillimisht ajo pati një pëlqim ndaj Fatjonit, por me hyrjen e Atdheut, historia mori tjetër rrjedhë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mesi e gjuajti me shpullë, sulmuesi i Bilbaos: Ai u nxeh sepse e bllokova

Sulmuesi i Atletik Bilbaos, Asier Vijalibre do të mbahet më shumë mend për faktin se detyroi Lionel Mesin të ndëshkohej me karton të kuq...

Qeverisje me PS? Duma: Zero shanse, ofendim për sakrificat e demokratëve

Ish-deputetja Grida Duma hodhi poshtë mundësinë e një koalicioni të madh mes PS- së dhe PD-së. E pyetur për thashethemet që qarkullojnë së fundmi për...

Mediu: Të biem dakort me PD-në sa më shpejt të jetë e mundur që të mundim Ramën

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur se bisedimet me Partinë Demokratike për arritjen e një marrëveshjeje vijojnë. Në ''Open”, Mediu tha se PR-së...

“Pyetjet i merr nga Basha“/ Gazetarja-Topallit: Merre telefonin shikoje

Gazetarja e ABC, Esiona Konomi dhe kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli, janë përplasur në emisionin ''Log'' në lidhje me bashkëpunimin e tyre...

Akuza për spiunazh, Rusia dëbon dy diplomatë holandezë

Rusia ka dëbuar dy diplomatë holandezë në një veprim reciprok pasi Holanda dëboi dy diplomatë rusë në fund të vitit të kaluar. Ministria e Punëve...