E premte, 7 Maj, 2021
23 C
Tirana

Etiketa

Edmond Spaho

PD Korçë / Edmond Spaho: Arritëm objektivin, kemi pasur rritje me 20%

Edmond Spaho: “Sapo ka përfunduar numërimi i votave në qarkun e Korçës. PD ka realizuar objektivin në këtë fushatë. Kemi marrë 5 mandate me...

U përmend në bisedën telefonike Rama – Peleshi, reagon Edmond Spaho

Postimi i plotë i Spahos: Qenkan turbulluar rëndë Rama dhe Peleshi për deklaratat e mia në fshatrat e Korçës, për ringritjen e Bujqësisë pas 25...

Zgjedhjet e 25 Prillit, PD i beson Korçën Edmond Spahos

Partia Demokratike ka caktuar drejtuesin politik për qarkun e Korçës sa i përket zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit. Qarku në jug të vendit do të...

“Rama gënjeu sërish naftëtarët”/ PD: Ka hallin e PPP-ve

Takimi i sotëm mes kryeministrit Rama dhe naftëtarëve të Ballshit, nuk prodhoi asnjë rezultat të pëlqyeshëm për këta të fundit. Për nënkryetarin e PD-së Edmond...

Spaho: Oligarkët kanë ndarë me Ramën dhe ministrat e tij 3 miliardë euro koncesione

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edmond Spaho i është përgjigjur kreut të grupit të PS, Taulant Balla, i cili tha se në 5 vitet e...

“Aeroporti i Vlorës mbeti projekt në 3D”, Spaho i nxjerr videon Ramës

Nënkryetari i PD, Edmond Spaho, ka akuzuar Edi Ramën si një gënjeshtar pasi premton investime që nuk ekzistojnë. Ai ka shpëndarë në rrjetin social...

“Ekonomia vuan”/ PD: Rama bën kllounin për të fshehur varfërinë

Nënkryetari i PD-së, Edmond Spaho ka komentuar përgjigjen e kryeministrit Rama, për akuzat e opozitës. Përmes një postimi në Facebook, Spaho e cilëson përgjigjen e...

Ndihma ekonomike/ Spaho: Shqipëria renditet e fundit në botë

Ish-deputeti i PD-së, Edmond Spaho ka reaguar në lidhje me deklaratat e bëra nga kryeministri Edi Rama në Kuvend, se “vendi ynë s’ka pse...

Koronavirusi/ PD: Qeveria të miratojë pa vonesë paketën e re

Nënkryetari i PD-së Edmond Spaho ka deklaruar se qeveria duhet të miratojë pa vonesë paketën e re, pasi sipas tij, çdo ditë që kalon...

1.15 miliard euro/ Spaho: Borxhi është borxh, rindërtimin e paguajnë qytetarët

Nga Anxhela Ferra Shqipërisë i duhet të respektojë një sërë rregullash të vendosura nga institucionet ndërkombëtare, për të marrë fondin e mbledhur në Konferencën e...

Të fundit

Ndryshon Kodi Rrugor, ja çfarë duhet të dinë shoferët

Hyjnë në fuqi  ndryshimet e reja në “Kodin rrugor”. Parlamenti i Shqipërisë hodhi poshtë sot dekretin e Presidentit Ilir Meta për “Kodin rrugor”, duke...

Denoncimi/ Grida Duma: Ja si u blenë votat në Bashkinë e Rrogozhinës!

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka denoncuar sot me emra atë që ajo e quan “skema kriminale e blerjes së votave”. Nga foltorja...

Veprim i ngutshëm, por dinakëri taktike

Nga Mentor Nazarko, /panorama.al/ Nisja e procedurave nga ana e PS-së për shkarkimin e Presidentit Meta, ngjan sa relativisht e ngutshme, po aq dhe e...

Revista prestigjoze ‘Panenka’ shkrim për Demollarin: “Platinia i proletariatit”

Marrë nga Panorama Sport Tirana është e paralizuar. Është ora 3 e pasdites e datës 3 dhjetor 1986 dhe nuk ka mbetur as edhe një...

Qëndroni të izoluar edhe pas vaksinimit? Ja nga çfarë sindrome jeni prekur

A e keni menduar se rikthimi tek “jeta e dikurshme”, do të ishte një proces po kaq i natyrshëm sa edhe hapja e një...