E diel, 29 Nëntor, 2020
5 C
Tirana

Etiketa

drita

Njoftim i rëndësishëm nga OSHEE/ Tirana pa drita në datat 21-25 shtator

OSHEE ka bërë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë qytetarët në kryeqytet, ku shpjegohet se për shkak të rikonstruksionit që po bëhet në...

6 orë pa drita/ Ja zonat që nuk do të kenë energji elektrike sot në Tiranë

Ditën e sotme në disa zona në Tiranë do të ketë shkëputje të energjisë elektrike për 6 orë. “Në intervalin kohor 09:00-15:00 do të stakohet...

Rama: Paguani dritat ose t’i presim/ Reagon PD

Pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama për pagesën e energjisë elektrike, ka reaguar Partia Demokratike. Pak më herët, Rama u shpreh në mbledhjen e Qeverisë...

Tirana pa energji dy ditët e ardhshme, zonat dhe oraret

Gjatë dy ditëve të ardhshme pritet shkëputje e energjisë në disa zona në Tiranë. Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, ka njoftuar se më...

Tirana në errësirë/ OSHEE: Situata i është rikthyer normalitetit

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, ka njoftuar banorët e Tiranës se shkëputja e energjisë ka ardhur si pasojë e kushteve atmosferike dhe mbitensionit....

Tirana nesër pa drita, ja zonat ku do të stakohet energjia elektrike

Ditën e nesërme, disa zona në kryeqytet do të kenë mungesë të energjisë elektrike për disa orë. Sipas OSHEE, energjia elektrike do të stakohet për...

Nesër Tirana pa drita, ja zonat problematike

Disa zona në Tiranë do të kenë shkëputje të energjisë. OSHEE njofton se shkëputja e energjisë vjen si pasojë e punimeve për rikonstruksionin e...

“Yzberishti” pa drita, punonjësi i OSHEE shtrohet në spital

Për shkak të një defekti në kabinën private “Bruci” ku janë djegur automatet, kanë mbetur pa energji pjesërisht zona e Unazës së Re dhe...

Zonat që do të mbeten pa drita më 20 dhe 21 nëntor në Tiranë

OSHEE ka publikuar së fundmi listën e zonave që do të mbeten pa energji elektrike gjatë ditës së nesërme dhe të pasnesërme nga ora...

Tiranë/ Banorët pa drita deri në 22 nëntor, ja zonat problematike

Disa zona në Tiranë do të vuajnë mungesën e energjisë elektrike. Shkëputja e energjisë do të zgjasë nga data 18, deri në 22 nëntor. Ndërprerja...

Të fundit

Si mund ta padisë Gjermania Asadin për përdorim armësh kimike?

Drejtësia gjermane po shqyrton mundësinë e ngritjes së një padie për sulmet me gaz helmues në Siri. Deutsche Welle dhe "Der Spiegel" biseduan me...

Rita Ora uron ditën e flamurit në gjuhën shqipe dhe me foto provokuese

Rita Ora, këngëtarja me famë botërore asnjëherë nuk harron origjinën e saj. Ajo ka uruar Ditën e Flamurit me disa foto shumë provokuese, ku shihet...

Misteri shumëvjeçar: Ku ndodhet deklarata origjinale e pavarësisë së Shqipërisë

Deklarata origjinale e Pavarësisë së Shqipërisë, e firmosur më 28 nëntor 1912 në Vlorë nga delegatët e të gjitha krahinave të Shqipërisë etnike, nuk...

Nuk ka llogari bankare, liderja e Hong Kongut i mban paratë në shtëpi

Shefja ekzekutive e Hong Kongut, Carrie Lam, ka thënë në një intervistë televizive se ajo duhet të ruajë “grumbuj parash” në shtëpi, sepse nuk...

Video/ Sulmuesi shqiptar shënon në fund, i jep 1 pikë skuadrës turke

Sulmuesi, Jetmir Topalli ka shënuar gol në minutën e 95’ në sfidën e Superligës turke, të zhvilluar midis Gazientep dhe Jeni Malatjaspor. 22-vjeçari nga Kosova...