E hënë, 13 Korrik, 2020
27 C
Tirana

Etiketa

berat

Gjendet një trup i pajetë në Berat

Së fundmi është gjetur trupi i pajetë i një 74-vjeçari në lagjen Çlirim të Beratit. “Balkanweb” raporton se viktima ndodhej në katin e dytë të...

Paralajmërimi për 3 të ‘fortët’, OFL vë para përgjegjësisë dy nga Kuçova e një nga Berati

Operacioni Forca e Ligjit ka vënë para përgjegjësisë për deklarim pasurie 3 shtetas, që më parë kanë qenë të dënuar në Itali për “Shfrytëzim...

OFL ‘zbarkon’ në Berat e Poliçan/ Kush janë 3 të ‘fortët’ që iu kërkohet deklarimi i pasurisë

Operacioni Forca e Ligjit ka shkuar sot në Berat dhe Poliçan, ku i ka kërkuar plotësimin e formularit 3 subjekteve. OFL i ka nisur...

VIDEO/ “Kemi Ramën që na mbron”, Berisha: Policia ka marrë urdhra nga drejtoresha

Një banor nga Berati, denoncon bashkëshortin e drejtoreshës së një shkolle në këtë qytet, pasi i ka dhunuar prindërit. Qytetari digjital që i shkruan Berishës,...

Organizatë kriminale e shfrytëzim prostitucioni, OFL zbarkon në Berat dhe Poliçan

Tre persona nga Berati dhe një nga Poliçani, kanë marrë formularin nga Operacioni Forca e Ligjit. Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special, për...

4-vjeçari humbi jetën duke luajtur në pedonale, arrestohen 2 zyrtarë të Bashkisë Berat

Një ngjarje e rëndë u shënua mëngjesin e djeshëm në parkun e qytetit të Beratit, teksa një 4-vjeçar humbi jetën pasi ra në kontakt...

Tragjedia në Berat, policia tregon si ndodhi ngjarja

Policia e Beratit ka dhënë më shumë detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë, që u regjistrua mëngjesin e sotëm në Berat. Sipas policisë, ngjarja...

Tragjedia në Berat/ Gjyshi me dy nipat humbin jetën duke pastruar pusin

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në fshatin Dushnik të Beratit, teksa tre persona kanë humbur jetën brenda në një pus. Mësohet se tre...

Berat/ Tre persona mbesin të bllokuar brenda në një pus

Tre persona nga Berati kanë mbetur të bllokuar brenda një pusi, të cilin po e hapnin për vaditje. Mësohet se ngjarja është shënuar në fshatin...

‘U tha se nuk kishte qenë në Itali’, stafi i spitalit të Beratit në karantinë

Një 50-vjeçare ka vënë në alarm stafin mjekësor në Berat, pas shenjave të shfaqjes pas ardhjes së saj nga Italia. Gruaja në fjalë, identiteti...

Të fundit

Momente intime në jahtin luksoz, Rezarta Shkurta publikon videon nga pushimet me Ermalin

Së fundmi, bukuroshja Rezarta Shkurta ka menduar t'i rrisë pak temperaturat. Ajo ka publikuar një video, teksa është duke shijuar disa ditë pushime me...

Aksident në aksin Elbasan-Peqin, makina dëmtohet rëndë nga përplasja e fortë (FOTO)

Një aksident rrugor, fatmirësisht pa pasoja për jetën ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Elbasan-Peqin. Një kamion është përplasur me një automjet. Nga ky...

E plagosin gjatë natës, policia nuk jep informacion zyrtar

Një shtetas 40-vjeçar i identifikuar si V. Rama (Çela) është plagosur dje gjatë natës në fshatin Gjorm të Kurbinit. Disa persona ende të paidentifikuar, e...

Bum rastesh të reja infektimesh në Shqipëri, ja çfarë shkruan “Zëri i Amerikës”

Në Shqipëri situata e epidemisë së koronavirusit po përkeqësohet. Në 24 orët e fundit u rregjistrua një rekord rastesh të reja me 117 të...

Rritja e frikshme e të infektuarve, KMSH jep njoftimin e rëndësishëm

Komuniteti Mysliman i Shqipërisë ka bërë një njoftim të rëndësishëm, drejtuar gjithë myftijve, me rastin e shtimit të numrit të infektimeve dhe viktimave. KMSH...