E premte, 14 Gusht, 2020
28 C
Tirana

Etiketa

banese

Plas bombola e gazit në një banesë në Tiranë, plagoset 80-vjeçari

Së fundmi, një bombol gazi ka plasur në një banesë në Tiranë. Për pasojë ka mbetur i plagosur 80-vjeçari, Z.K. “Më datë 25.07.2020, rreth orës 17:40,...

Gjenden pa jetë në banesë nënë e bijë

Së fundmi, një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Raportohet se nënë e bijë janë gjetur pa jetë në banesën e tyre, pranë shkollës...

Përfshihet nga flakët një banesë në Kamëz (Foto)

Një banesë në Kamëz është përfshirë nga flakët. Policia raporton se ka rënë zjarr në katin e dytë të banesës me qera të shtetases L.T,...

“Mu ngul hekuri në shpatull”, dëshmia e parë e Ardian Çapjas nga spitali

Ardian Çapja i cili ndodhet i shtruar në spitalin e Traumës vijon të mohojë faktin se ai ka rënë pre e një atentati. Në një...

Ndodhet në gjendje kritike për jetën, Ardian Çapja u qëllua nga kodra përballë shtëpisë

Ardian Çapja i cili ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore tek Trauma është qëlluar nga kodra e Krastës përballë shtëpisë së tij. Sipas gazetares Klodiana...

Plumbi e ka kapur në shpatull, Çapja mohon të jetë qëlluar me armë zjarri

Familjarët e Ardian Çapjes i cili dyshohet të ketë mbetur i plagosur si pasojë e disa të shtënave, e kanë mohuar këtë gjë në...

Përfshihet nga flakët banesa në Patos, digjet depoja me sendet e punës dhe makina

Një depo në fshatin Kuqar të bashkisë Patos është përfshirë nga flakët në orën 4:30 të mëngjesit të sotëm. Bëhet me dije se zjarri ka...

Municione luftarake në banesë, 36-vjeçari përfundon në pranga

Ditën e sotme Policia e Kamzës ka arrestuar një 36-vjeçar i cili mbante armë zjarri në banesë. I arrestuari është identifikuar me inicialet L. M.,...

U gjet i pajetë në banesë, shqiptari ishte prekur nga koronavirusi

Një shtetas shqiptar që punonte në Maqedoninë e Veriut, ka ndërruar jetë në datën 1 Prill, në banesën e tij në qytetin ku punonte...

Një 55-vjeçar gjendet i pajetë në banesën e tij

Një 55-vjeçar nga qyteti i Memaliajt është gjendur i pajetë ditën e sotme në banesën e tij në lagjen nr.1. Raportohet se kanë qenë komshinjtë...

Të fundit

“S’mund të ndjeja shije, flokët vazhdojnë të më bien”, Sara Hoxha rrëfen pasojat e koronavirusit

Pak më herët, Sara Hoxha zbuloi me anë të një postimi në Instagram se ishte infektuar me koronavirus. Ajo ka përcjellë një tjetër postim,...

Përsëri lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

Në 26 nëntor, vendi ynë u trondit nga një tjetër tërmet i fortë, ndërsa epiqendra e tij ishte në detin Adriatik, në afërsi të...

“S’janë hequr masat kufizuese”, Qeveria Hoti bën sqarimin e njoftimit për hapjen e kufijve

Sot Qeveria e Kosovës njoftoi se do të hap kufijtë për Shqipërinë, Serbinë dhe Maqedoninë e Veriut, mirëpo nuk dha detaje për rregullat që...

Rikthehen shifrat e larta të infektimeve, Italia diskuton mbylljen

Italia ka shënuar në 24 orët e fundit, shifrën më të lartë të infektimeve nga Covid 19 që nga 24 qershori. Ndodhur në këto...

Nevoja për një plan kundër katastrofës humanitare në kufi me Greqinë

Nga: Mero Baze Kristaq Kiço është kryetar i Bashkisë së Finiqit në Sarandë, një Bashki e pakicës greke në Shqipëri. Deri më sot, ai është...