E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

afron

Koha e Benzema ka ‘mbaruar’, pas 10 vitesh Real Madrid do ë afrojë një “9-sh”

Kanë kaluar 10 vite nga hera e fundit që Real Madrid ka investuar në një sulmues “9-sh”. Ishte pikërisht Karim Benzema që mban edhe...

“Pandëshkueshmërisë së Ramës i erdhi fundi”, Basha: Dita po afron

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pak orë pas mbylljes së protestës e cila filloi te Kryeministria dhe u mbyll te Parlamenti ka reaguar...

Po afron data, ja kur ndryshon ora. Lajm i mirë për gjumashët

Javës tjetër ndryshohet ora. “Ora diellore” do të hyjë në fuqi natën mes të shtunës së datës 27 dhe të dielës së 28 datës...

Milani bën goditjen e dyfishtë, afron edhe një zikaltër

Edhe pse u fol gjatë rreth një muaj më parë se Milani nuk do të mund të investonte në këtë merkato, ka ndodhur e...

Ancelotti afron një mbrojtës krahu, çfarë do të ndodhë me Hysajn?

Elseid Hysaj që në fillim të merkatos ka qenë një ndër emrat më të lakuar për tu larguar tek skuadra e Napolit. Fillimisht ai...

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...