Kryesore

Shqipëria gol për herë të dytë kundër Islandës! Shënon Elseid Hysaj


               Publikuar në : 21:59 - 10/09/19 user tir

Shqipëria ka shënuar gol për herë të dytë kundër Islandës. Tashmë është sërish në avantazh (2:1), kjo falë golit të shënuar nga Elseid Hysaj.

Golin e parë nga ana e kuqezinjve e shënoi Kastriot Dermaku, në minutën e 32-të.

Ndeshja Shqipëri-Islandë ka filluar në orën 8:45 në “Elbasan Arena” dhe mund të themi me bindje se situata, të paktën deri më tani, është në favor të kuqezinjve.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT