Kryesore

Çmendet “Elbasan Arena”, shënon Roshi! Shqipëri-Islandë 3-2


               Publikuar në : 22:30 - 10/09/19 user tir

Kuqezinjtë kanë kaluar sërish në avantazh. Ka qenë Odise Roshi, i sapofutur në lojë, ai që ka gjuajtur dhe topi i devijuar ka shkuar në shtyllë dhe më pas në rrjetën e Halldorsonit.

Rezultati deri më tani është 3-2 për kuqezinjtë.  Përpos Roshit, ka shënuar gol edhe Kastriot Dermaku në minutën e 32-të dhe Elseid Hysaj.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT