Kryesore

Tension në “Elbasan Arena”/ Islanda barazon sërish


               Publikuar në : 22:23 - 10/09/19 user tir

Situata aktualisht në “Elbasan Arena” është mjaft e tensionuar sidomos për lojtarët e dy skuadrave, (Shqipëri- Islandë, 2:2). Islanda tashmë sapo ka barazuar sërish me golin e dytë dhe minutat në vijim duket se do jenë vendimtare.

Nga ana e kuqezinjve deri më tani ka shënuar gol Kastriot Dermaku, në minutën e 32-të dhe Elseid Hysaj.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT