E diel, 28 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

Semi, romancë me Donaldin në “Big Brother VIP”? Ja si qëndron e vërteta

Që kur ka startuar “Big Brother VIP”, Donald Veshaj dhe Semi Jaupaj kanë shfaqur afrimitet shoqëror me njëri-tjetrin në këtë reality show. Menjëherë u ngritën aludimet, për diçka më shumë mes dyshes. Fansat u “shqetësuan” për Borën, duke nxitur thashethemet se aktori i humorit dhe këngëtarja mund të shfaqin diçka më shumë se miqësi aty brenda.

Në një bisedë të zhvilluar së fundmi, Semi u’a ka bërë të qartë banorëve se me Donaldin kanë raport shoqëror që nga jashtë. Në pyetjet që Paloma i ka drejtuar Donaldit, Semi i është kundërpërgjigjur konkurrentes, duke mbrojtur shoqen e saj të ngushtë.

Pjesë nga biseda:

Paloma: Familja jote e ka problem që ti të qëndrosh me një femër të martuar?

Donaldi: Të martuar?

Semi: S’ka qenë e martuar.

Paloma: Me fëmi?

Donaldi: Jo, asnjëherë. Ata duan që unë të jem i lumtur. Dhe kur unë jam i lumtur, janë edhe ata.

Semi: Ai ka ndejt 3 vjet me atë, si mund ta kishte për ters?

Paloma: Arsyeja e ndarjes së asaj vajzës (Borës) nga partneri që kishte…

Donaldi: Isha unë?…

Semi: Ohoo jo.

Donaldi: Jo, nuk isha unë.

Semi: Jo moj shoqe, ti se dike historinë fare, mos flit kot. Ajo është ndarë vite përpara.

Paloma: He mi se s’ka 100 vjet që është ndarë se….

Semi: Ka, ka.

Semi: E ka çunin në klasë të parë ajo oj shoqe!

Monika: Unë për shembull mendova se ju të dy jeni njohur që nga jashtë, dhe do të përjetojnë dashuri, thashë unë.

Semi: Po jo mi, ne dukeshim që s’ishim ashtu…Dukeshim po them…dukemi që s’jemi ashtu. Unë e kam kiminë me këtë robin, por e kam që nga jashtë, shoqëri, tjetër lidhje.

Lexo edhe :   Semi përlotet teksa lexon kartolinën dhe falenderon Donaldin (VIDEO)
Lexo edhe :   Semi përlotet teksa lexon kartolinën dhe falenderon Donaldin (VIDEO)

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...