E mërkurë, 16 Qershor, 2021
25.5 C
Tirana

S’e ndjekin njëra-tjetrën në rrjetet sociale, Albana flet për Arbana Osmanin

Deklarata e Albana Osmanit për kolegen e saj Arbana Osmani, shkaktoi jo pak bujë në emisionin “Shiko kush luan”.

E gjendur përballë lojës së famshme “Paintball”, Albana teksa shënjestroi Arbanën, tha se nuk ka patur kurrë miqësi mes tyre, duke shtuar se asnjëherë nuk e ka kuptuar arsyen përse.

“S’ka pas kurrë miqësi, dhe nuk e kam kuptuar asnjëherë pse, por… Ndoshta ngaqë jam pak më e gjatë edhe i shoh gjërat pak më nga lart”, tha ajo. Gjatë kohës kur Arbana prezantonte “Big brother”, Albana ka qenë prezantuese e “Big Brother Fan Club”, por si duket as kjo nuk ka ndikuar në shoqërinë e tyre. Ato nuk e ndjekin njëra-tjetrën as në Instagram.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Alarmi: Më shumë se gjysma e produkteve kozmetike përmbajnë kimikate toksike

Më shumë se gjysma e produkteve të njohura kozmetike që shiten në SHBA dhe Kanada ka gjasa që të përmbajë nivele të larta të...

‘Me një mik special’/ Rama i shkon në shtëpi ish-presidentit francez, Sarkozy

Kryeministri Edi Rama është takuar ditën e sotme me ish-presidentin e Francës, Nicolas Sarkozy. Në takimin e zhvilluar në shtëpinë e Sarkozy në Paris, Rama...

Ka ndërhyrë Rusia në zgjedhjet e fundit? Ja si përgjigjet Joe Biden

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Joe Biden, është pyetur nga gazetarët, nëse Rusia ka ndërhyrë në zgjedhjet e fundit presidenciale, ku ai...

”Ngrita çështjen e një Europe të lirë”/ Biden”: Putinit ia thashë të gjitha

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden ka zbardhur detaje në lidhje me takimin e zhvilluar ditën e sotme në Gjenevë, me...

Si Basha do jetë i pari që do e lëshojë Berishën

Nga: Ben Andoni Partia Demokratike ka mbaruar zgjedhjet duke vendosur për të tretën herë me radhë z. Basha në krye të saj. Në fakt, ai nuk...