E premte, 22 Janar, 2021
12 C
Tirana

Sa e ka pasur rrogën e parë dhe sa e ka të fundit? Arbana Osmani tregon shifrën

Shpesh njerëzit janë të interesuar për të marrë vesh sa paguhen artistët, moderatorët. Ka nga ata që nuk tregojnë asnjë detaj, sikundër ka edhe nga ato pak personazhe që nuk e vrasin mëndjen.

Moderatorja e njohur Arbana Osmani, i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve në Instagram, duke zbuluar shumë për veten.

Një prej ndjekësve e ka pyetur për rrogën e saj të parë, dhe Arbana tregon se ka qenë 40 mijë lekë të vjetra.

Kur është pyetur nga ndjekësit për rrogën e fundit, Arbana ka qeshur duke mos dashur ta zbulojë.

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Koronavirusi, Kapshtica mbetet e mbyllur deri më 8 shkurt

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme bën me dije se Pika e Kalimit Kufitar Kapshticë, do të qëndrojë e mbyllur deri më datë...

“Hakmarrja është e pashmangshme”/ Lideri i Iranit kërcënon Donald Trump-in

Në llogarinë e Udhëheqësit Suprem të Iranit, Ajatollah Ali Khamenei, është bërë një postim që duket se është një lloj kërcënimi për ish-presidentin e...

Rritet numri i viktimave nga Covid-19 në Kosovë, 289 raste të reja

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKSHPK), ka njoftuar të premten se janë regjistruar edhe 14 viktima nga koronavirusi. “Rastet e vdekjes janë nga...

Në kërkim ndërkombëtar nga Belgjika, arrestohet 52-vjeçari nga Kosova në Morinë

Një 52-vjeçar nga Kosova është arrestuar në nga policia në Pikën e Kalimit Kufitar të Morinës. Shtetasi i identifikuar me inicialet, A.V.,  52 vjeç, banues...

Përplasen dy makina në aksin Elbasan-Peqin, 4 të plagosur (Foto)

Një aksidenti automobilistik ka ndodhur mesditëne  sotme në aksin rrugon Elbasan-Peqin, ku dy automjete tip ''Benz'' dhe ''Toyota.'' Si pasojë e përplasjes, janë plagosur 4...