E shtunë, 23 Janar, 2021
12 C
Tirana

“Kurrë s’mund të rrinë të ndarë”, Getinjo flet për Mozzik e Loredanën (VIDEO)

Gjatë ditëve të fundit është përfolur për një ribashkim të çiftit Mozzik dhe Loredana. Ata nuk janë prononcuar rreth lajmeve që qarkullojnë në rrjetet sociale, por Getinjo ka thyer ‘akullin’ duke treguar çfarë ndodh në jetën e tyre.

I ftuar në emisionin ‘Shiko Kush Luan’, Getinjo ka zgjedhur të flasë për bashkimin e Mozzik dhe Loredanës, duke u shprehur se atë e dinë të gjithë mediat. Ai tha se Mozzik dhe Loredana nuk mund të rinë kurrë të ndarë, pasi kanë një vajzë.

“Ata e kanë një vajzë bashkë dhe nuk mundet të rrinë kurrë të ndarë përjetë, pasi vajza i bashkon. Tani të gjitha mediat e dinë të vërtetën”, u shpreh Getinjo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shiko kush LUAN (@shikokushluan)

Getinjo e Loredana nuk janë parë më bashkë pas ndarjes së saj nga Mozzik. Ata kanë patur një marrëdhënie mjaft të mirë dhe këtë e kanë reflektuar edhe në rrjetet sociale, por nuk dihet se në çfarë faze janë tashmë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...