E shtunë, 23 Janar, 2021
12 C
Tirana

“Më tha të jetonim në Amerikë”, moderatorja nxjerr ‘zbuluar’ artistin e njohur

Moderatorja Fjodora Fjora, ka zbuluar si rrallë ndonjëherë historinë e saj personale në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën.

Fjodora rrëfeu historinë që nuk e kishte treguar kurrë në media. Në sfidën “Ndaje ose pije”, ajo u pyet nëse ndonjë nga meshkujt VIP që ka patur të ftuar, e ka ngacmuar gjatë emisionit.

Ajo tha se artisti Goran Bregović e ka gjuajtur, dhe i ka propozuar të jetojnë në Amerikë, por moderatorja ka refuzuar. “Kam patur histori shumë të bukur. Goran Bregović, jo vetëm që më gjuajtur, por më tha të jetoja me të në Amerikë, por e refuzova”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...