Kryesore

Rama nuk qetëson dot banorët në Kombinat, revoltohet me Veliajn


               Publikuar në : 12:46 - 30/11/19 M S

Në zonën e Kombinatit ku ka bërë inspektimin e radhës, duket se kryeministrit Rama i ka dalë situata jashtë kontrollit. Banorët nën një zë i kanë kërkuar llogari kryeministrit Rama, se ku do të strehohen.

Teksa banorët nuk e linin të fliste, Rama i ka thënë të pushojë dhe kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj, i cili ishte i pranishëm në këtë takim.

Shumë prej banorëve refuzonin strehimin në qendrat sociale, ndërsa disa prej tyre thanë se kishin shkuar në këto qendra, por nuk kishte pasur më vende të lira.

 

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT