E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Qytetarja dhunon mjeken dhe infermieren e poliklinikës së Fierit

Një 28-vjeçare ka dhunuar një mjeke dhe një infermiere në poliklinikën mjekësore të qytetit të Fierit, për motive të dobëta. Burime nga policia bëjnë me dije se 28-vjeçarja është shpallur në kërkim.

E reja me inicialet V. S., banuese në Levan, Fier, për motive të dobëta ka goditur shtetaset E. M dhe E. Sh, me detyrë mjeke dhe infermiere në poliklinikën mjekësore të qytetit të Fierit.

Nuk dihen ende detaje nga ngjarja që e shtynë të renë, të dhunonte mjeken dhe infermieren.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Shkelje financiare”, arrestohet presidenti i klubit italian

Presidenti i një prej klubeve të Serisë A është vënë në pranga, për shkelje financiare mes të cilave edhe deklarimin e falimentit të kompanive...

“Jam në Dubai, s’jam arratisur”/ Nipi i deputetit të PS-së: Ngjarje e stisur

Ramazan Rraja, nipi i deputetit socialist, Rrahman Rraja konfirmon se nuk është arratisur, pasi akuzohet se së bashku me dy persona të tjerë, kanë...

E shkarkuat Bashën, e pastaj …?

Nga: Artur Ajazi Foltoristët dhe kryetari i tyre Sali Berisha, po numurojnë me padurim të madh, sa ditë dhe sa orë, kanë mbetur deri ditën...

Dy raste me Omicron në Greqi

Me variantin Omicron u diagnostikuan dy rastet e dyshimta që ishin futur në mikroskopin e studiuesve të Greqisë. Bëhet fjalë për dy shtetas që kishin...

Ne përmbytemi rregullisht, e nuk vëmë mend nga asnjë fatkeqësi

Nga: Mentor Kikia Ka ndryshuar klima o budallenj! Duhet të ndryshojmë dhe ne, ndryshe do të ngordhim. Vetëm pas një jave me reshje, vjen paralajmërimi i...