E premte, 28 Janar, 2022
9.5 C
Tirana

“Pranvera pa fund! Malet tona më të larta!”, urimi special i Metës për Berishën

Presidenti Ilir Meta i ka uruar ditëlindjen ish-kryeministrit Sali Berisha, i cili sot feston 76-vjetorin e lindjes.

“Dy urime për Doktorin:

Pranvera pa fund!

Malet tona më të larta!

#EDHE100 ”, shkruan Meta.

Dy urime për Doktorin:Pranvera pa fund! Malet tona më të larta!#EDHE100 💐

Publiée par Ilir Meta sur Jeudi 15 octobre 2020

Edhe më herët, Meta ka veçuar marrëdhënien e tij me Berishën.

Berisha publikoi një foto me zonjën e tij në Facebook, Liri Berisha, ku falenderonte të gjithë bashkudhëtarët e tij në këtë rrugëtim 76 vjeçar.

Miq, sot 76 vjeç!Mirenjohje te pakufishme Zotit, familjes dhe te gjithe atyre qe me dashurine, miqesine, besimin dhe…

Publiée par Sali Berisha sur Mercredi 14 octobre 2020

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Fakte të panjohura mbi shkencëtarët më të famshëm të të gjitha kohërave

Ju ndoshta mund t’i njihni emrat e këtyre figurave historike të shkencës, si dhe zbulimet e tyre më të famshme. Por ndoshta mund të...

Pas acarit, rikthehen reshjet e shiut. Si do të jetë moti për këtë fundjavë

Reshjet e shiut pritet të jenë prezente që në orët e para të 24-orëshit të ditës së shtunë, në pjesën më të madhe të...

Shp*rthimi në banesën e Dukës, 34-vjeçari i arrestuar me shenja dj*gie në dorë

34-vjeçari i arrestuar për vendosjen e tritolit në banesën e kreut të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, rezulton me shenja djegie në dorë....

Pa të dashurën me shokun e tij, detaje nga sherri me th*ka në Berat

Detaje të reja janë hedhur në dritë sa i takon sherrit me thika në Berat, ku dy persona përfunduan me plagë të shumta në...

Faza e fundit e konfliktit dhe fati i “Foltores”

Nga: Ergys Mërtiri Pas muajsh tensione që degjeneruan deri në konfrontim fizik, përplasja Basha-Berisha po fillon të zbehet, ndërsa revolucioni i organizuar nga foltorja shkon...