E mërkurë, 20 Janar, 2021
7 C
Tirana

“Pa Ramën, Shqipëria do të kishte një gore më pak”

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së ka sulmuar sërish kryeministrin Rama, të cilin e ofendon në mënyra nga më të ndryshmet.

Në një postim në Facebook, Vasili shkruan se pa Ramën Shqipëria do të kishte një budalla, frikacak, shkollëpak, gore dhe sojsëz më pak.

“Pa Edi Ramen Shqiperia do te kishte

nje budalla me pak,

nje frikacak me pak,

nje te semure nga hajdutlleku me pak,

nje shkollepak me pak,

nje gore me pak

dhe me kryesorja:

nje SOJZËZ me pak”, shkruan ish-deputeti. Vasili është një nga personalitet e LSI-së që kanë sulmuar më së shumti kryeministrin Rama, për të cilin kërkon që të largohet nga qeverisja.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Parlamenti grek voton zgjerimin në Jon/ Mitsotakis: Rama na dha të drejtë

Pas dy ditësh diskutime, parlamenti grek ka aprovuar më shumicë votash projektligjin me anë të të cilit, Greqia zgjeron ujërat e saj territoriale nga...

Sondazhet e shtuara janë lajm i mirë

Nga: Astrit Patozi Denduria e pazakontë sondazheve dhe sidomos diferencat e tyre të mëdha me njëra-tjetrën janë në fakt sondazhi më i mirë se të...

Dy vëllezërve nga Mirdita u sekuestrohen 5 mln euro pasuri e paligjshme (Emrat)

Një aksion i madh policor ka ndodhur së fundmi në Tiranë, motivi i të cilit është sekuestrimi i pasurive që janë vënë në mënyrë...

Kush janë liderët më të pasur botërorë të të gjitha kohërave

Pagat zyrtare për udhëheqësit botërorë variojnë nga ato modeste, deri tek ato jashtëzakonisht të larta. Por shumë udhëheqës të dikurshëm dhe aktuale mburren me...

Betimi i Bidenit dhe Harris/ Basha: Urime. Provuat që ndryshimi është i mundur

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar Presidenin e SHBA-ve, Joe Biden i cili mori zyrtarisht detyrën ditën e sotme. Basha shpreh dëshirën e...