E premte, 22 Janar, 2021
13 C
Tirana

Blendi Fevziu ‘shkel ritualin’ në Opinion, tregon hallin që e detyroi

Moderatori Blendi Fevziu është shfaqur rregullisht në ekran prej më shumë se 20 vitesh. Së fundmi, ka rënë në sy një mënyrë tjetër e të qëndruarit përballë të ftuarve. Teksa shumicën e rasteve, Fevziun e kemi parë në këmbë duke drejtuar emisionin, në tre rastet e fundit ai është shfaqur ulur në karrige.

Bordo.al kontaktoi Blendi Fevziun për të ditur arsyen e këtij ndryshimi të pazakontë në moderimin e emisionit shumë të ndjekur për të ditur nëse bëhej fjalë për arsye shëndetësore apo se produksioni ka menduar të ndryshojë mënyrë moderimi.

“Kam qenë i sëmurë! Në disa emisione kam qenë me temperaturë 39”, ka thënë Fevziu.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Apeli i Metës: Të ndihmojmë biznesin për të ndalur shpopullimin

Presidenti i Republikës, Ilir Meta shprehet i shqetësuar për situatën ekonomike në vend. Meta shprehet se Shqipëria ka barrën fiskale më të lartë dhe...

Shkrihet Dega e LSI-së, të 140 anëtarët i bashkohen Partisë Socialiste

Dega e Lëvizjes Socialiste për Integrim në fshatin Gjeroven në rrethin e Beratit, është mbyllur. Mesditën e sotme, kryetari i degës së LSI-së në...

Gati ose jo, Bajden do të përballet me një test të shpejtë përballë Putinit

Mundësia e parë e presidentit të ri amerikan Xho Bajden për të shmangur qasjen shpesh komode të Donald Trump ndaj Rusisë, erdhi vetëm disa...

Rritet numri i viktimave dhe të infekuarve nga koronavirusi në vend

Covid-19 u ka marrë jetën edhe 7 personave në vendin tonë në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë informon se rastet e vdekjes janë...

Sikleti me mësuesin e gjimnazit, ministren për Europën e ca të tjerë

Nga: Genc Pollo “Fremdschämen” është një fjalë gjermanisht e cila, me sa kam parë, nuk ka ekuivalent njëfjalësh në gjuhët europiane përfshi edhe shqipen. Kur...