Politikë

Operacioni në Shkodër, reagon Rama: Policia e Shtetit çdo ditë më efikase

               Publikuar në : 12:31 - 14/03/19 S.N

Kryeministri Edi Rama ka reaguar lidhur me operacionin e zhvilluar në Shkodër nga RENEA, FNSH dhe forcat Shqiponja, ku u shkatërrua një grup kriminal që përfitonin duke dhënë fajde.

Në një reagim në Twitter, Rama përgëzon të gjitha forcat policore, ndërsa shkruan se Shkodra sot është më e qetë dhe më e sigurtë se asnjëherë.

“Përshëndetje dhe përgëzime të gjithë forcave policore që u angazhuan në superoperacionin e Shkodrës, duke çmontuar dhe çuar prapa hekurave një grup kriminal keqbërësish👏Sot Shkodra është më e qetë e më e sigurtë se asnjëherë dhe Policia e Shtetit çdo ditë më efikase👍#RESPEKT🙏„ shkruan Rama.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT