E mërkurë, 22 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

Berisha paralajmëron ndryshimin e madh, ja çfarë shkruan

Ish-kryeministri Sali Berisha ka zgjedhur që të urojë shqiptarët në Ditën e Verës pikërisht me një foto të tij me bashkëshorten, Lirien.

Në urimin e tij, Berisha paralajmëron një ndryshim të madh për Shqipërinë e shqiptarët. Paralajmërim ky që vjen vetëm dy ditë para protestës së opozitës, e cila ka deklaruar se do të jetë më e madhja dhe që do sjellë rrëzimin e Ramës.

“Sot dita e veres, dita e ndryshimit te madh! Nje urim te perzemert per nje ndryshim per mire per ju miq, per shqiptaret dhe Shqiperise ndryshimin qe po pret. Gezuar! Sb”, shkruan Berisha në Facebook.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...